PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy warto kupić HTC Desire 19+? Test i recenzja

myPhone 1060 Grand

Duże, wyraźnie opisane klawisze oraz czytelny wyświetlacz - to podstawowe atrybuty telefonu myPhone 1060 Grand. To piąty już przedstawiciel myPhone Simple Life – serii urządzeń przyjaznych dla użytkownika, prostych i intuicyjnych w obsłudze.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • duże, wyraźnie opisane klawisze
   • czytelny wyświetlacz
   • wbudowana latarka diodowa
   • funkcja alarmowa SOS
   • bateria o pojemności 1200 mAh

   Praktyczna obudowa telefonu myPhone 1060 Grand wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i metalu. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem użytym w myPhone 1060 grand jest zastosowanie przełączników suwakowych do obsługi kilku funkcji. Za ich pomocą możemy blokować klawiaturę, możemy też włączać i wyłączać wbudowaną latarkę diodową lub radio FM.

   myPhone 1060 Grand

   myPhone 1060 grand obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na cztery zdefiniowane wcześniej numery zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów, w trybie głośnomówiącym.

   myPhone 1060 Grand

   myPhone 1060 grand wyposażony został w baterię o podwyższonej pojemności 1200 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 21 dni oraz do 240 minut rozmów.

   myPhone 1060 Grand

   myPhone 1060 grand objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie „door-to-door”).

   myPhone 1060 Grand

   blog comments powered by Disqus