PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

myPhone 8815TV FOXY

myPhone 8815TV FOXY to telefon komórkowy charakteryzujący się dwoma unikalnymi cechami – obsługą dwóch kart SIM jednocześnie oraz wbudowanym odbiornikiem TV.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • niska cena
   • wbudowany odbiornik TV
   • obsługa dwóch kart SIM
   • aparat fotograficzny

   Obodowa myPhone 8815TV FOXY została zbudowana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, w odcieniu perłowego grafitu. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala na co dzień pokazuje czytelne i intuicyjne menu telefonu. Dodatkowo znakomicie sprawdza się jako ekran odtwarzacza plików video oraz przede wszystkim jako mini ekran telewizyjny.

   myPhone 8815TV FOXY

   Obsługa dwóch kart SIM jednocześnie zamienia 8815 FOXY w telefon idealny dla osób często podróżujących nie tylko po Europie, ale i po całym świecie. Zawsze przy sobie masz własny aktywny nr telefonu, oraz kartę lokalnego operatora. Dual SIM to także rozwiązanie na żonglowanie telefonami – prywatnym i służbowym. Teraz bez ograniczeń, za pomocą dwóch przycisków, korzystasz jednocześnie z dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu.

   myPhone 8815TV FOXY

   W myPhone 8815TV FOXY znajdziemy również szereg dodatkowych funkcji takich jak: organizer, alarm, zegar, kalkulator, stoper lub przelicznik walut. W telefon zostały wbudowane dwa aparaty cyfrowe oraz akcelerometr dający nietypową możliwość przełączania niektórych opcji menu.

   myPhone 8815TV FOXY

   myPhone wyposażony jest w baterię litowo-jonową , która pozwala na przeprowadzenie do 4 godzin rozmów lub na 5 dni w stanie czuwania.

   blog comments powered by Disqus