PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

Nokia E52

Nokia, fiński producent urządzeń telekomunikacyjnych nie próżnuje i wprowadza na arenę telefonów komórkowych nowy model biznesowego smartfona, Nokię E52.

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
od 549 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
od 3165.00 ZŁ

Nokia E52

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • 2,4 calowy wyświetlacz
   • aparat o matrycy 3,2 Mpx
   • łączność HSDPA, Bluetooth, GPS oraz WiFi
   • akumulator o pojemności 1500mAh
   • waga około 100g

   Smukła, srebrna obudowa wyposażona w dopracowaną klawiaturę oraz duży, 2,4 calowy wyświetlacz zostały ze sobą idealnie skomponowane. Nokia E52 waży niespełna 100g, a zatem nie będzie zbędnym ciężarem w kieszeni od spodni, czy damskiej torebce.

   Nokia E52

   Mimo braku klawiatury w układzie QWERTY, duże i wygodne w obsłudze przyciski bez problemu umożliwią szybkie napisanie SMSa lub wpisanie cyfr. Ponadto, w obudowie znalazło się miejsce na gniazdo mini-jack oraz slot kart MicroSD, który poradzi sobie z kartami o pojemności do 16 GB.

   Kupujemy budżetowy telefon - Poradnik >>>

   Nokia E52

   Z multimedialnych możliwości warto wymienić aparat o matrycy 3,2 Mpx, posiłkujący się autofokusem i flashem. Poza standardową obsługą systemów GSM oraz UMTS, telefon wspiera łączność HSDPA, Bluetooth, GPS oraz WiFi, w standardach 802.11b/g.

   Nokia E52

   Zastosowany akumulator o pojemności 1500mAh, zgodnie z deklaracjami producenta pozwoli na blisko 30-dniową pracę telefonu w trybie czuwania, bez potrzeby ładowania.

   Ile wydać na nowy telefon >>>

   Nokia E52

   Śledząc rynek komórek widać, iż seria E telefonów Nokia sukcesywnie rozszerza swoje grono, czego zdecydowanym przykładem jest model E52.

   blog comments powered by Disqus