PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Sony Ericsson U5i Vivaz

Sony Ericsson Vivaz to przede wszystkim telefon multimedialny. Jako drugi z kolei model firmy Sony Ericsson oferuje nagrywanie filmów w standardzie HD. Wysoką jakość rejestrowanego obrazu zapewnia matryca o rozdzielczości 8,1 MP (3264x2448). Co charakterystyczne, zdjęcia trudno jest odróżnić od tych robionych dobrą cyfrówką.

Sony Ericsson Vivaz pro

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • ekran 360x640 px (3,2")
   • bateria Li-Po 1200 mAh
   • moduł Wi-Fi
   • aparat fotograficzny 8,1 megapiksela
   • odtwarzanie filmów w HD

   Sony Ericsson Vivaz

   Telefon o wymiarach 107x52x12,5 mm i wadze 97 g na pierwszy rzut oka prezentuje się solidnie i elegancko. Wygląda bardzo przyjaźnie, a intuicyjnie umieszczone klawisze zewnętrzne sprawiają, że chce się ich dotknąć.

   Vivaz posiada duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,2-cala, dając – wraz z załączonym oprogramowaniem – spore możliwości edycji obrazu. Minusem jest brak warstwy anty-refleksyjnej, co staje się szczególnie uciążliwe przy dużym nasłonecznieniu.

   Sony Ericsson Vivaz

   Dzięki opcji Bluetooth oraz WiFi można z łatwością zrzucać swoje prace na YouTube i Facebook. Ponadto za pomocą wbudowanego A-GPS zdjęcia mogą być oznaczane geograficznie.

   Sercem telefonu jest procesor ARM Cortex taktowany prędkością 720MHz, który pracuje w oparciu o sprawdzony system Symbian S60 5. Urządzenie zostało wyposażone w 75 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy, pamięć dodatkową w postaci karty microSD 8GB oraz wytrzymałą baterią (działa do 13 godz. rozmów).

   Rankingi telefonów >>>

   Sony Ericsson Vivaz

   Do tego dochodzi funkcja walkmana oraz znana ze swej funkcjonalności aplikacja Media Go, służąca do odtwarzania i organizowania plików multimedialnych. Czego zatem chcieć więcej od multimedialnego telefonu?

   blog comments powered by Disqus