PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Nokia 6700 slide - Prezentacja

Multimedialny telefon komórkowy – Nokia 6700 Slide to połączenie ciekawego wzornictwa z bogatym wnętrzem. Telefon został wprowadzony do sprzedaży na początku 2010 roku.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • wiele wersji kolorystycznych
   • szybki procesor
   • 2,2” wyświetlacz TFT
   • aparat o matrycy 5 Mpx
   • Bluetooth 2.1

   Pierwszą rzeczą, która z pewnością przykuję naszą uwagę to kolorystyka korpusu telefonu Nokia 6700 Slide. Model 6700 Slide dostępny jest aż w sześciu mocnych barwach – różowej, czerwonej, niebieskiej, aluminiowej, limonkowej i fioletowej. Różnorodność barw pozwoli na wybór modelu zgodnie z naszymi upodobaniami, a ciekawe wzornictwo z aluminiowymi wykończenia jest jedyne w swoim rodzaju.

   Nokia 6700 slide

   Po rozsunięciu telefonu ukaże się dopracowana klawiatura w tradycyjnym układzie znaków, która wraz z przyciskami nawigacyjnymi posłuży do obsługi telefonu. Nokia 6700 Slide posiada 2,2” wyświetlacz TFT wyświetlający interfejs w głębi 16 milionów kolorów. Wnętrzem telefonu zarządza wydajna jednostka ARM11 pracująca z częstotliwością 600MHz oraz system operacyjny Symbian 9.3 co przekłada się na wydajność i płynność pracy telefonu.

   Nokia 6700 slide

   W telefonie znalazło się również miejsce na aparat o matrycy 5 Mpx, z lampą błyskową i 8x zoomem cyfrowym, łączność HSDPA oraz Bluetooth 2.1, a także slot kart microSD/SDHC do maksymalnej pojemności 16 GB. Producent zapewnia, iż na pełnej baterii telefon wytrzyma 12,5 dni w trybie czuwania lub 4h rozmów w systemie GSM.

   Poznaj też ukryte funkcje telefonów >>>

   Nokia 6700 slide

   Nokia 6700 Slide to nowoczesna kompozycja praktycznych funkcji i nasyconych barw.

   blog comments powered by Disqus
   Nokia 6700 slide - Prezentacja