PODPOWIEDZI:

HTC EVO 3D [TEST]

Pierwszy raz ujrzęliśmy HTC Evo 3D w wersji CDMA - w marcu, z przeznaczeniem dla amerykańskiej sieci Sprint. HTC włożyło wiele starań w swoje pierwsze urządzenie 3D, wydawało się więc prawdopodobne, że europejska wersja dostępna będzie wkrótce...

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • ekran 3D
  • potężna moc
WADY
  • duże rozmiary

Telefon HTC Evo 3D został zapowiedziany na lipiec 2011 roku więc rzeczywiście tak jest, że EVO 3D będzie dostępny w większości krajów Europy począwszy od lipca. Tematem przewodnim EVO 3D jest oczywiście wyświetlacz, duży 4.3" QHD ekran z bezokularowym 3D. To, czy istnieje zapotrzebowanie dla tego typu urządzeń jest wątpliwe, lecz zaangażowanie HTC w 3D jest godne podziwu. Obsługa 3D na tak dużym ekranie wymaga potężnej mocy obliczeniowej więc HTC EVO 3D nas nie zawiedzie, z dwurdzeniowym CPU 1,2 GHz połączonym z 1GB pamięci RAM.

HTC EVO 3D

EVO 3D pracuje na najnowszej wersji systemu Android - 2.3. Posiada 1 GB pamięci wewnętrznej flash z możliwością rozszerzenia jej, poprzez port microSD. Z tyłu znajduje się trójwymiarowy aparat, mogący wykonywać 2-Mpix zdjęcia 3D i dwuwymiarowe zdjęcia o rozdzielczości 5 megapikseli wraz z 3D i 2D nagrywaniem wideo w rozdzielczości 720p HD. Uważamy, że 3D możliwości nagrywania wideo mogą okazać się bardziej atrakcyjne dla wielu klientów niż 3D ekran, jako że HTC EVO 3D będzie stosunkowo niedrogi sposobem, aby pozyskać własne obrazy 3D.

HTC EVO 3D

Z przodu EVO 3D jest 1,3-megapikselowy aparat do połączeń wideo. To z pewnością jest wielkie urządzenie, ważąc 170 gramów i mierząc 126 x 52 x 12 mm. Wewnątrz umieszczono bardzo dużą - 1730 mAh baterię, która pozwala na ponad 7 godzin rozmów i 17 dni czuwania w sieciach 3G. W przeciwieństwie do oryginalnego EVO 3D, ten jest smartfonem GSM / HSPA, dostosowanym do sieci europejskich. HTC EVO 3D posiada czterozakresowy GSM i UMTS 900/2100 oraz 802.11 b, g i n WiFi. Obsługuje Bluetooth 3.0 i USB i EVO 3D wyposażony został również w GPS oraz wsparcie DLNA.

HTC EVO 3D

EVO 3D z łatwością stanie się jednym z najpotężniejszych telefonów z Androidem w momencie wejścia na rynek od bieżącego miesiąca. HTC nie udostępnia żadnych wskazówek odnośnie ceny, ale spodziewamy się, że HTC EVO 3D w cenie detalicznej będzie do nabycia za ok 700 €.

HTC EVO 3D

blog comments powered by Disqus