PODPOWIEDZI:

Sony Ericsson Xperia Active [TEST]

Sony Ericsson wychodzi na przeciw sportowcom ze smartfonem dla aktywnych, modelem Xperia Active, gotowym sprostać wszelkim wyzwaniom i w każdych warunkach. Jest to już kolejny odporny smartfon z Androidem. Zapraszamy

Sony Ericsson Xperia Active

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • Wzmocniona obudowa
  • Nagrywanie wideo HD
  • Bardzo dobre parametry
  • Możliwość obsługi mokrego urządzenia
WADY
  • Mały wyświetlacz

Nieregularny kształttelefonu zwykle oznacza wyszukany design lub po prostu wzmocnioną obudowę...
Na naszym rynku nie brakuje "zwykłych telefonów", których obudowa pokryta jest gumą, wyposażona w dodatkowe uchwyty, czy wzmocniona w jakikolwiek inny sposób. Jednakże, rzadko widuje się smartfony o nieregularnym kształcie i nietypowych możliwościach. Łatwo zauważyć, że jest to nieco dziwnie wyglądające urządzenie. Jest tak z powodu specjalnego miejsca do zaczepienia paska lub smyczy.

Jeśli szukasz właśnie takiego urządzenia, spodoba Ci się Sony Ericsson Xperia Active.

Xperia Active

Xperia Active powstała na bazie nowej Xperii Mini i jest smartfonem wyposażonym w systemem operacyjny Android 2.3.
Posiada 3" wyświetlacz w rozdzielczości 320 x 480 pikseli, 5 MPix aparat z funkcją nagrywania wideo HD, łączność 3.5 G, wbudowane moduły Wi-Fi oraz GPS i wszystko to co zwykle oferuje Android.

Xperia Active

Mimo małych rozmiarów, urządzenie to jest nadal bardzo silne, z 1 GHz procesorem pod maską w połączeniu z 512 MB pamięci RAM, nie odstaje od podobnych - wysokiej klasy urządzeń z systemem Android.

Xperia Active

dwa podstawowe obszary, w których Xperia Active różni się od typowego telefonu Android.

Po pierwsze, Active jest kurzo-odporna i wodo-odporna do głębokości 1 metra przez 30 minut. Posiada unikalny system "obsługi mokrym palcem", dzięki czemu może być obsługiwana gdy jest mokra. Możesz też przyczepić sobie Xperię Active paskiem do nadgarstka lub ramienia, a każdy zestaw wyposażony jest w wymienny miękki futerał.

Xperia Active

Po drugie, Xperia Active dostępna jest z całą gamą sportowych aplikacji typu fitness, włącznie z opartym na GPS'ie - barometrem, monitującym pracę serca, który działa przy pomocy kompatybilnego akcesorium i specjalną mierzącą postępy aplikacją o nazwie iMapMyFitness.

Ukryte funkcje telefonów >>>

active

Poza tymi unikalnymi funkcjami, Xperia Active potrafi wszystko to co jakikolwiek inny telefon z Androidem, możesz zatem surfować po Internecie, sprawdzić pocztę lub grać w Angry Birds, gdy akurat nie wykonujesz ćwiczeń.

Czynnikiem działającym na jej niekorzyść może być nieduży wyświetlacz, ale jak już powiedzieliśmy, jest to potężne urządzenie, więc gry i inne wymagające aplikacje powinny działać bez problemu.

Pakiet standardowy obejmuje: 2 GB kartę pamięci, uchwyt na ramię, pasek na nadgarstek oraz sportowy zestaw słuchawkowy stereo i wszystkie typowe akcesoria.

blog comments powered by Disqus
Sony Ericsson Xperia Active [TEST]