PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Samsung Galaxy Xcover [TEST]

  • Dodano: 7 lat, 8 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Samsung Galaxy Xcover to pierwszy smartfon koreańskiego producenta o wytrzymałości sprawdzonych modeli z serii Solid. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę - do jednego metra głębokości. Zapraszamy do prezentacji telefonu

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • certyfikat IP67
  • GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n
WADY
  • niska rozdzielczość ekranu
  • aparat 3,2 MPix

Seria "hartowanych" telefonów Samsung Solid (in. Xcover), dzięki wzmocnionym obudowom, słynie ze swej wytrzymałości.
Natomiast, odpowiadająca na zupełnie inne potrzeby klientów - seria modeli Samsung Galaxy - smartfonów z systemem Android, jest jedną z najlepiej sprzedających się w swojej klasie.

Co wyjdzie z połączenia tych dwóch serii? Efekt powinien być z pewnością godny uwagi...
oto Samsung Galaxy Xcover.

xcover

Samsung Galaxy Xcover jest smartfonem z Androidem 2.3, 3.6-calowym wyświetlaczem oraz 3,2 MPix aparatem fotograficznym oraz wszystkimi cechami urządzenia Android.

Ranking smartfonów

xcover

Podstawowym atutem sprzedażowym Xcover'a jest certyfikat odporności IP67, który oznacza, że telefon jest odporny na kurz i może być zanurzony do 1 metra głębokości przez 30 minut, nie przepuszczając ani kropli wody.

xcover

Na rynku istnieją już inne wzmocnione telefony z Androidem, w szczególności Motorola DEFY i nadchodząca DEFY+, a także Sony Ericsson Xperia Active, który powinien być dostępny już wkrótce.

Przewagą, jaką Galaxy Xcover ma nad DEFY jest nowsza wersja Androida, a w przypadku Xperii Active - jest to znacznie większy wyświetlacz.

xcover

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze ceny Galaxy Xcover, choć rywal - DEFY, obecnie sprzedaje za około 260 € (poza abonamentem).

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Xcover [TEST]