PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Samsung Galaxy Note [TEST]

Samsung Galaxy Note wyposażono w 5.3" wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED. Użytkownicy będą mogli wygodnie obsługiwać dostępne aplikacje, gdyż smartfon rozpoznaje zarówno dotyk palca jak i wbudowanego rysika - S Pen. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 800 x 1280 pikseli gwarantuje niespotykany komfort przeglądania stron internetowych przy minimalnej konieczności przewijania i powiększania obrazu. Galaxy Tab to już tablet, czy jeszcze smartfon? Przekonajcie się sami

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Wyświetlacz
  • Rysik S Pen
  • Rozpoznawanie pisma odręcznego
WADY
  • Gabaryty

Samsung Galaxy Note zaciera granicę między tabletami i smartfonami. Charakteryzuje się wyjątkowo dużym - 5.3" ekranem o rozdzielczości 800 x 1280 pikseli i procesorem dual-core 1.4GHz.

Samsung Galaxy Note

Note prezentuje się więc jako nowy flagowy model z zakresu smartfonów firmy Samsung.Trzonem Galaxy Note jest dość standardowy Android 2.3, posiadający łączność danych HSPA+, Wi-Fi, GPS, Bluetooth i wszystkie typowe dla Androida cechy.

Samsung dodał własną obsługę serwisów społecznościowych wraz ze zintegrowanymi usługami ChatON do komunikacji i aplikacje biznesowe do połączeń VPN oraz poczty e-mail.

Duży wyświetlacz to jego podstawowa zaleta. 5,3" wyświetlacz Super AMOLED zdominował zupełnie front Galaxy Note z racji wyraźnie małych elementów okalających go - ramki.
Ciekawą cechą wyświetlacza jest to, że wyposażony on został w zintegrowany rysik do rozpoznawania pisma ręcznego - S Pen, robienia notatek lub wygodną obsługę elementów wyświetlacza.

Samsung Galaxy Note

Jest to zdecydowanie duży telefon, mierzący 146 x 83 x 10 mm, ważący około 170 gram. To około 50% więcej i niż Galaxy S II, więc przy tak wielkich rozmiarach może przekroczyć granice możliwości noszenia w kieszeni.

Z tyłu znajduje się 8-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową LED, z przodu natomiast - 2-megapikselowy aparat do połączeń wideo. Nagrywanie wideo jest możliwe w doskonałej jakości HD 1080p przy 24 - 30 klatkach na sekundę, a aparat został wyposażony w standardowe oprogramowanie Samsung'a.

Samsung Galaxy Note

Wewnątrz znajduje się ogromna bateria - 2500 mAh, która miejmy nadzieję, będzie w stanie zasilić tą telefoniczną bestię.

Czy warto sprowadzić telefon z Chin >>>

Samsung Galaxy Note obsługuje cztery pasma HSPA+ o maksymalnej prędkości pobierania danych do 21 Mbps oraz wszystkie standardowe aplikacje Androida. Pamięć wewnętrzna to 16 lub 32 GB, poszerzalna o karty microSD.
Tak więc, Samsung Galaxy Note jest duży, silny i bardzo wszechstronny.

Samsung Galaxy Note

Podejrzewamy, że cena również będzie bardzo duża i naszym zdaniem wyniesie ponad 550 € w sprzedaży detalicznej.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Note [TEST]