PODPOWIEDZI:

Sony Ericsson Xperia Arc S [TEST]

Sony Ericsson Xperia Arc S to podrasowana sprzętowo wersja bardzo eleganckiej Xperii Arc. Nowy smartfon od Sony Ericssona nie odstaje od konkurencji pod względem procesora, ekranu, aparatu czy oprogramowania, to co go jednak wyróżnia to design. Jeżeli zależy Wam na zaawansowanym urządzeniu o ogromnych możliwościach, a perspektywa nabycia kolejnego czarnego, prostokątnego klocka Was paraliżuje - polecamy model Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Ericsson Xperia Arc S

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Design
  • Procesor
  • Wyświetlacz
WADY
  • Cena
  • Wykonanie z plastiku

Sony Ericsson Xperia Arc S to nic innego jak Xperia Arc ogłoszona na początku tego roku, wzbogacona o szybszy procesor i aktualne oprogramowanie.

xs

Xperia Arc to jeden z najbardziej eleganckich smartfonów z Androidem na rynku, który dzięki dużemu - 4,2" panelowi o rozdzielczości 480 x 852 pikseli, posiada również jeden z najlepszych wyświetlaczy.

Słabym punktem oryginalnej Xperii Arc był procesor. Pech chciał, że weszła ona na rynek z 1 GHz jednordzeniowym CPU w momencie, gdy konkurencyjne modele wysokiej klasy przestawiły się na dual-core, tak więc ta przydatna aktualizacja do 1,40 GHz - sprawia, że Xperia Arc S jest znacznie bardziej konkurencyjna.

xs

Pozostałe ulepszenia dotyczą głównie oprogramowania - są to m. in. dostęp do zawartości "Music Unlimited" i "Video Unlimited" na niektórych rynkach, ulepszenia w aparacie fotograficznym oraz wyjście wideo.

System operacyjny nowej Xperii, to Android 2.3.4.

Pozostałe funkcje sprzętowe pozostają niezmienne, włącznie z 8,1 MPix aparatem z tyłu i wszystkimi cechami typowymi dla Androida, których można by się spodziewać.

xs

Mając zaledwie 8,7 mm grubości i ważąc 117 gramów, Xperia Arc S jest niezwykle smukłym i lekkim urządzeniem, biorąc pod uwagę rozmiar wyświetlacza.

blog comments powered by Disqus
Sony Ericsson Xperia Arc S [TEST]