PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Galaxy Note [TEST]

Firma Samsung zrewolucjonizowała rynek smartphonów wprowadzając w końcówce 2011 roku na rynek model Galaxy Note. Telefon ten zaliczany jest do smartphonów, ale w praktyce jest czymś pomiędzy nimi a tabletami.

Samsung Galaxy Note

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • uniwersalność
  • jakość wykonania
  • praktyczność
WADY
  • wysoka cena

Wygląd zewnętrzny bardzo przypomina popularny Galaxy S 2, z tym, że wymiary i waga są oczywiście sporo większe. Galaxy Note waży 178,00 g i ma wymiary 146,85 x 82,95 x 9,65 mm. Jest to telefon dotykowy, bez fizycznej klawiatury qwerty oraz z rysikiem w zestawie. Obudowę tworzy plastik średniej klasy. Brak chropowatości może spowodować łatwe wyślizgiwanie się telefonu.

Samsung Galaxy Note

Wyświetlacz ma aż 5,3” i rozdzielczości 800 x 1280 px. Jest typu Super Amoled HD. Dzięki temu zastosowaniu kolory są bardzo żywe, a odtwarzane i nakręcane filmy są najwyższej jakości. Nie gorzej jest z robieniem zdjęć. Aparat o matrycy 8Mpx i rozdzielczości 3264x2448 px robi świetne zdjęcia, nawet przy gorszym oświetleniu. Interfejs odtwarzacza muzycznego jest praktycznie taki sam jak w całej serii Galaxy – prosty i przejrzysty. Jakość odtwarzanej muzyki jest zadowalająca. System operacyjny to Android w wersji 2.3 Gingerbread. Moc obliczeniowa telefonu robi wrażenie. Dzięki procesorowi Samsung S5PV310 1,40 GHz, pamięci RAM 1GHz i grafice MALI-400MP można cieszyć się najnowszymi i najlepszymi grami na smartphony, które nie spowodują na Galaxy Note żadnych zacięć. Aplikacji i gier możemy wgrać bardzo dużo, bo pamięć wbudowana to 16 GB. Jeżeli to będzie za mało, istnieje możliwość dokupienia karty pamięci do 32GB.

Dobierz dla siebie optymalny telefon - poradnik >>>

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note dzięki swoim wymiarom umożliwia wygodne przeglądanie Internetu. Warto dodać, że strony wczytują się bardzo szybko. Kolejnym plusem, szczególnie dla ludzi biznesu, są pakiety aplikacji biurowych i rozbudowany klient poczty e-mail. Przy tylu zastosowaniach Galaxy Note i uniwersalności tego modelu, bateria jest bardzo ważnym elementem. Ma ona pojemność aż 2500 mAh, ale przy korzystaniu z wielu multimediów i aplikacji przez dłuższy okres, potrafi wyładować się w ciągu jednego dnia. Na internetowych aukcjach możemy dostać nowy model za około 1900 zł. Na pewno cena wielu odstraszy, ale warto pamiętać, że w zamian dostajemy naprawdę świetny smarphone, który pomoże nam w pracy, a także umili czas masą aplikacji, gier i multimediów.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus