PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Ace Plus [TEST]

Samsung Galaxy Ace Plus to kolejny smartfon z Androidem i w umiarkowanej cenie, który prawdopodobnie kosztować będzie mniej niż 300 euro.

Samsung Galaxy Ace Plus

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • system operacyjny Android 2.3
  • Aparat z flashem
  • Design
WADY
  • Słaba rozdzielczość wyświetlacza

Samsung Galaxy Ace i Samsung Ace Plus nie mają ze sobą wiele wspólnego. Wewnątrz znajduje się 1 GHz procesor współpracujący z 512 MB pamięci RAM oraz 3 GB wewnętrznej pamięci flash, z przodu znajduje się 3,65" dotykowy wyświetlacz o roz. 320 x 480 pikseli.

Samsung Galaxy Ace Plus

Stary Ace miał 800 MHz procesor, 278 MB RAM'u i 158 MB wbudowanej pamięci, przy mniejszym - 3,5" wyświetlaczu o tej samej rozdzielczości.

Funkcje specjalne telefonów - Lista ukrytych funkcji >>>

Dzięki systemowi Android 2.3, Galaxy Ace Plus wyposażony jest w szereg samsungowskich dodatków dla sieci społecznościowych oraz interfejs użytkownika TouchWiz. Z racji iż jest to telefon z Androidem - ma też dostęp do tysięcy aplikacji z Android Market.

Samsung Galaxy Ace Plus

Z tyłu znajdziemy 5-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED, a Galaxy Ace Plus obsługuje łączność 3.5 G, Wi-Fi, posiada zintegrowany GPS, radio FM, Bluetooth, odtwarzacz multimedialny oraz slot kart pamięci microSD.

Jedynym minusem, który dostrzegamy w Ace Plus jest rozdzielczość ekranu. Większość podobnej wielkości wyświetlaczy ma rozdzielczość około 480 x 800 pikseli, czyli ponad dwukrotnie więcej niż liczba pikseli w urządzeniu firmy Samsung.

Samsung Galaxy Ace Plus

Oznacza to, że niektóre aplikacje, a zwłaszcza przeglądanie stron internetowych, będzie bardzo niskiej jakości. Oczywiście ekran jest również dużo tańszy, podobnie jak cena Ace Plus.

Dziwna sprawa związana z Ace Plus to jego nazwa, gdyż Samsung zmienił swoje nazewnictwo w ostatnim roku, byłoby więc znacznie prościej, gdyby na przykład nazwać go Samsung Galaxy M, lecz Samsung prawdopodobnie chce wykorzystać sukces Galaxy Ace dzięki podobnej nazwie.

Wewnątrz znajduje się duża 1300 mAh bateria, a urządzenie mierzy 115 x 63 x 11 mm i waży 115 gramów

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Ace Plus [TEST]