PODPOWIEDZI:

HTC TITAN II [TEST]

HTC TITAN II, powstały z myślą o amerykańskiej sieci AT&T;, jest aktualizacją zaprezentowanego stosunkowo niedawno TITAN'a, który tym razem otrzyma łączność 4G LTE i aparat o najwyższej rozdzielczości spośród urządzeń z Windows Phone.

HTC TITAN II

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Aparat 16 MPix
  • Większa bateria
  • Wydajny Procesor
WADY
  • Cena
  • Spore gabaryty
  • Brak slotu kart MicroSD

Technologia 4G to ważny aspekt dla producentów telefonów w USA, którzy kładą nacisk na łączność LTE i HSPA+. Analogicznie jest w przypadku TITAN'a II, kontynuującego ten trend, tak więc jeśli mieszkasz w zasięgu sieci LTE, będziesz w stanie uzyskać bardzo duże prędkości pobierania. Jeśli nie masz dostępu do sieci LTE - TITAN II połączy się za pomocą HSPA+ i UMTS.

HTC TITAN II

HTC TITAN II powinien więc również sprawnie działać w Europie i na świecie ze względu na kompleksową obsługę sieci. Kolejna kluczowa zmiana w stosunku do oryginalnego TITAN'a to kamera, o matrycy 16 megapikseli !

HTC TITAN II

Jednakże, wspominaliśmy już kiedyś, że liczba megapikseli to nie wszystko, ciężko stwierdzić, czy zdjęcia będą w rzeczywistości dwukrotnie lepsze niż w modelu TITAN. Większość pozostałych cech pozostaje niezmienne, TITAN II posiada duży 4,7" ekran o rozdz. 480 x 800 pikseli, procesor 1,5 GHz, 16 GB wewnętrznej pamięci flash i system operacyjny Windows Phone 7.5.

TITAN II posiada też łączność Wi-Fi i Bluetooth, plus gniazdo audio 3,5 mm i GPS. Kolejna mała poprawka dotyczy baterii - 1730 mAh zamiast 1600 mAh. TITAN II mierzy 132 x 69 x 10 mm i waży 147 gramów.

HTC TITAN II

HTC twierdzi, że TITAN II dostępny będzie w AT&T; "w najbliższych miesiącach". Nie widzimy jednak żadnego konkretnego powodu, dla którego telefon ten miałby zostać ograniczony tylko do AT&T;, istnieje więc spora szansa, że będzie wdrażany również na inne rynki LTE.

blog comments powered by Disqus