PODPOWIEDZI:

LG Optimus L5 [TEST]

Jako jeden z trzech modeli serii "L" - zaprezentowanych w tym roku, LG Optimus L5 wygląda i prezentuje się "drogo" - ale tak nie jest. Najważniejszą zaletą telefonu LG Optimus L5 jest stosunkowo duży 4,0" ekran, o niestety niezbyt wysokiej rozdzielczości - 320 x 480 pikseli. Telefon posiada również 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową LED, 4 GB wewnętrznej pamięci flash plus gniazdo kart microSD i 800 MHz procesor.

LG Optimus L5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • ciekawy desajn
  • nowa wersja Androida
  • niska cena
WADY
  • słaby procesor
  • relatywnie niska rozdzielczość ekranu

LG Optimus L5 pracuje na Androidzie 4.0, otrzymasz więc najnowszą wersję oprogramowania bez zbędnego zamieszania. Znajdziemy tu wszystkie typowe funkcje dla smartfonów z Androidem, takie jak Wi-Fi, łączność 3.5 G, Bluetooth, GPS wraz z nawigacją, oraz dostęp do ogromnego zasobu aplikacji do pobrania.

LG Optimus L5

Istnieją dwa warianty LG Optimus L5:

  1. wersja dual-SIM dla Azji, Ameryki Środkowej i Południowej i Bliskiego Wschodu
  2. jedno-SIM'owa wyposażona w NFC wersja dla Ameryki Północnej i Europy.

LG Optimus L5

LG Optimus L5

Jeśli mieszkasz w Europie i pragniesz wersji dual-SIM, poszukaj jej w sklepach firmowych LG.

Poradnik robienia najlepszych zdjęć Selfie >>>

Optimus L5 wygląda elegancko i dość szczupło, mierząc 118 x 67 x 9,5 mm. Konstrukcją przypomina nieco stare modele serii LG Chocolate, innymi słowy, "wygląda dobrze ale nie zapada w pamięć".

LG Optimus L5

Nie wiemy ile wyniesie cena Optimus'a L5, ale biorąc pod uwagę ceny modeli L3 i L7, przypuszczamy że będzie to mniej niż 200 € w ofercie bez abonamentu.

blog comments powered by Disqus