PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Oppo AX7

Motorola Wilder [TEST]

Motorola Wilder to telefon odporny na zachlapania i kurz. Posiada 2.8" ekran dotykowy i mały dodatkowy wyświetlacz. Jest też zintegrowany z największymi portalami społecznościowymi - propozycja w sam raz dla nastolatków.

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • Odporny na zachlapania i kurz
  • Dodatkowy Wyswietlacz
  • Cena
WADY
  • Brak Androida
  • Brak modułu Wi-Fi
  • Przeciętny aparat
  • Wyświetlacz oporowy

Będąc raczej telefonem wielofunkcyjnym, niż smartfonem, gama możliwości Motoroli Wilder jest zdecydowanie skromna. Jednakże w przypadku ceny jest na szczęście podobnie.

Motorola Wilder

Podobnie jak Motorola GLEAM, Wilder należąca w Wielkiej Brytanii do Carphone Warehouse, dostępna jest w bardzo przystępnej cenie niespełna 50 funtów (nie wiadomo czy SIM-FREE czy pre-paid).

Wilder prezentuje się bardzo ładnie i wyposażona została w nietypowy podwójny ekran. Poniżej podstawowego 2.8" oporowego wyświetlacza QVGA, mieści się mały 0,7" panel o rozdzielczości 96 x 16 pikseli, który znajduje się w pobliżu prawej dolnej części telefonu i działa jako wskaźnik stanu.
W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk HOME, a główny wyświetlacz został ozdobiony kolorową opaską, o nazwie "swoosh", która dodaje mu oryginalności, w porównaniu z typowymi już czarnymi panelami.

Wilder

Mimo iż główny ekran jest dość spory, oporowa technologia wyświetlaczy jest już nieco przestarzała i nie tak łatwa w obsłudze, jak droższe ekrany pojemnościowe, które możemy znaleźć w zdecydowanie droższych urządzeniach.
Drobny, dodatkowy wyświetlacz jest dobrym pomysłem, gdyż może wyświetlać podstawowe informacje, bez znacznego zużycia energii.

Motorola Wilder

Wilder jest odporna na kurz [pył] i zachlapania, jest więc odpowiednia dla nastoletniej klienteli. Sprzedaży nie zaszkodzi również fakt, iż Wilder jest nieźle prezentującym się urządzeniem.

Ile wydać na nowy telefon >>>

Lecz pomimo świetnego wyglądu, Wilder jest rozczarowująco podstawowym telefonem. Nie posiada szybkiego transferu danych, więc przeglądanie stron internetowych będzie bardzo powolne. Naszym zdaniem, takie telefony powinny posiadać przynajmniej moduł Wi-Fi, by mogły być używane w domu lub w hotspot'ach bez ciągłych opłat.

Z tyłu znajduje się bardzo przeciętny 2 Mpix aparat fotograficzny z podstawowymi funkcjami nagrywania wideo. Wilder obsługuje łączność Bluetooth i posiada slot kart microSD.

Motorola Wilder

Oprogramowanie zawiera przeglądarkę internetową, klienta poczty e-mail, wsparcie dla Facebook'a, MySpace, Twitter'a i YouTube, chociaż YouTube w takim telefonie będzie dość powolnym doświadczeniem. Jest też odtwarzacz multimedialny, radio FM i gniazdo 8audio 3,5 mm, mające zapewnić Wam rozrywkę.

Ukryte funkcje telefonów >>>

Motorola Wilder

Jeżeli jesteście pewni, że Motorola WILDER jest dla Was, to powinna być dostępna począwszy od lipca, w kolorach: "Lukrecja i szafran" oraz "Lukrecja i klasyczny popiel".

blog comments powered by Disqus