PODPOWIEDZI:

Test Samsung Galaxy Beam

Druga część filmu przedstawia działanie projektora DLP wbudowanego w Samsungu Galaxy Beam. Ekran, który wyświetlał się na ścianie był w rozdzielczości HD. Rozmiar to około 40 cale. Odległość smartfona od ekranu to około 2 metry. Film miał na celu przedstawienie podstawowych funkcji jak i działanie w praktyce wbudowanego projektora. Oczywiście film jest czysto poglądowy, z doświadczenia wiem, że Galaxy Beam spokojnie odtworzy film powyżej 50 cali bez utraty znaczącej jakości.

Samsung Galaxy Beam GT-i8530

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   1a

   W filmie, przedstawiłem działanie youtuba oraz samych stron internetowych, dodatkowo omówiłem funkcję „Quick Pad” która pozwala użytkownikowi na prezentacje przygotowanych materiałów. Dzięki tej funkcji możemy uruchomić wskaźnik oraz pióro, które bez przeszkód działa na ekranie dotykowym w bardzo swobodny sposób. Warto również zaznaczyć, że Galaxy Beam działa absolutnie w każdej płaszczyźnie Androida.

   1b

   Wszystkie funkcje tego systemu możemy dokładnie obejrzeć np. na ekranie projekcyjnym bez żadnych utrudnień. Jedynym minusem projektora może być tylko tzw. przerzucanie obrazu z pozycji horyzontalnej na wertykalną, czasami telefon się gubi, jednak przy korzystaniu nie jest to zbyt uciążliwe.

   Zobacz pierwszą część testu Samsunga Galaxy Beam

   blog comments powered by Disqus