PODPOWIEDZI:

Medal of Honor [GRA PC]

Startujemy z nowym cyklem "Dobra gra". Przedstawiamy gry wydane już jakiś czas temu a kosztujące obecnie od 20 do 50zł. Tytuły warte zagrania i przypomnienia sobie hitów z poprzednich lat. Na pierwszy ogień idzie niezła strzelanka, wzbogacona świetnym trybem multiplayer. Zapraszamy na gameplay z gry Medal of Honor.

Medal of Honor

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • tryb multiplayer
  • ciekawa linia fabularna
  • niezła grafika
WADY
  • krótka kampania single player
  • drobne niedoróbki

Medal

Medal of Honor to gra wydana w 20120 roku pod flagą Electronic Arts.

Ze starą serią gier pod tytułem Medal of Honor łączy wyłącznie tytuł. Starsze wydania gry rozgrywały się w czasie drugiej wojny światowej, natomiast nowa edycja zabiera nas w czasy bardziej współczesne do Afganistanu, gdzie gracz jako członek amerykańskiej jednostki specjalnej stawi czoło nieokiełznanym Talibom.

Medal of Honor

Medal of Honor

Medal of Honor

Kampania single player rzuca nas w sam środek konfliktu zbrojnego rozgrywającego się w Afganistanie. Siły amerykańskie w porozumieniu z wojskami Afgańskimi wypowiadają otwarta wojnę terrorystom. Talibowie jednak nie są łatwym przeciwnikiem, są zdeterminowani i dobrze uzbrojeni. Tam gdzie atak na pełną skalę nie odnosi skutku wysyła się mały, wyspecjalizowany oddział. Właśnie członkiem takiej grupy jest nasz bohater w pseudonimie Krółik. W kilku momentach gry przyjdzie nam się wcielić także w Adamsa, członka Rangersów. MIsje przeplatają się na wzajem, co sprawia że kampania jest ciekawsza.

Medal of Honor

Medal of Honor

Medal of Honor

Dodatkowo poza samym strzelaniem przyjdzie nam także znaleźć się na także na pokładzie śmigłowca Apache i używając działka pokładowego oraz rakiet rozprawić się z przeważającymi siłami wroga. Dostępna jest także ciekawa misja kiedy widzimy pole bitwy w pokładu potężnego samolotu-żniwiarza, potężnie uzbrojonej maszyny wsparcia. Z jej pomocą możemy siać zniszczenie wśród talibańskich wojsk pancernych z niespotykaną łatwością.

Medal of Honor

Medal of Honor

Medal of Honor

Kampania dla pojedynczego gracza nie należy do najdłuższych. Ukończyć ja możemy w około 5 godzin, jednak jest ona dość dynamiczna i wciągająca. Na uwagę zasługuje jeszcze tryb dla wielu graczy. Jest on naprawdę dobry i nadal na serwerach możemy spotkać setki aktywnych graczy. W grach wieloosobowych mamy dostępne trzy klasy postaci. Strzelec posiada najlepsze karabiny przy okazji bardzo uniwersalne, gdyż są celne i mają dużą siłę ognia. Dodatkowo strzelcy posiadają granaty dymne bardzo ułatwiające akcje dywersyjne. Druga klasa to komandos. Uzbrojeniem komandosa są pistolety maszynowe i lżejsze karabinki oraz strzelby. Klasa ta przeznaczona jest do walki na mniejszym dystansie, dodatkowo posiada granaty zaczepne oraz ręczny granatnik, ułatwiający niszczenie wozów bojowych. Ostatnia klasa to snajper. Granie snajperem wymaga dużo cierpliwości. Aby odblokować lepsze karabiny snajperskie trzeba trochę pograć a nie da się nabijać punktów tak szybko jak komandosem czy strzelcem, ponieważ na ogół walczymy na dystans i ilość uśmierconych wrogów jest mniejsza. Tryb multiplayer jest wart polecenia, spędziłem ponad 150 godzin walcząc na serwerach i nie żałuję tego czasu. Rozgrywki wciągają tak mocno, że czasami sesja trwała 2 lub 3 godziny bez przerwy. Dodatkowym plusem jest fakt, iż spotykamy w sieci mnóstwo graczy z Polski.

Filmik prezentujący rozgrywkę multiplayer:

Medal of Honor

Medal of Honor

Medal of Honor jest nadal niezłą grą, jeśli wziąć pod uwagę kampanię singlową oraz bardzo dobrym, sieciowym shooterem. Gra kosztuje obecnie 30-40zł a ma jeszcze sporo do zaoferowania. Jest to tytuł wart polecenia.

Już za kilka dni premiera Medal of Honor: Warfighter, gra oczywiście zostanie zrecenzowana na portalu Videotesty.pl Serdecznie zapraszam.

Wymagania sprzętowy gry Medal of Honor

  • Pentium D 3.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 GT lub lepsza)
  • 9 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
blog comments powered by Disqus
Medal of Honor [GRA PC]