PODPOWIEDZI:

HTC Desire X [TEST]

Nie trudno zauważyć tendencję klientów do wybierania smartfonów, z co raz większymi ekranami, wystarczy prześledzić kilka ubiegłych lat. Niestety, duże wyświetlacze są kosztowne, tworząc barierę cenową dla potencjalnych konsumentów.

HTC Desire X

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Stosunek jakości do ceny
  • Android 4.0 + HTC Sense 4.0
  • Wygląd
WADY
  • Mała ilość pamięci RAM
  • Przeciętna rozdzielczość

HTC Desire X to telefon, który oferuje stosunkowo duży - 4,0" ekran dotykowy, o skromnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli (cięcie kosztów).

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Nokia zastosowała podobną sztuczkę z rozdzielczością w 4,3-calowym ekranie Lumii 900, widać, zatem, że większości konsumentów nie przeszkadza mniejsza liczba pikseli.

Jak robić dobre Selfie - Praktyczne rady >>>

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pozostała specyfikacja sprzętowa Desire X, prezentuje się w analogiczny sposób. Dwurdzeniowy procesor 1GHz odstaje szybkością od obecnych liderów na rynku, 768MB pamięci RAM to również mniej, niż można się spodziewać po najwyższych modelach. 5-megapikselowy aparat fotograficzny to jednak nie to samo, co, powszechnie stosowane 8 Mpix...

Tak czy inaczej, Desire X to wciąż silne i wydajne urządzenie. Dwanaście miesięcy temu, taka specyfikacja sprzętowa byłaby godna podziwu, obecnie jednak, potężny osprzęt jest dużo tańszy. Tak więc, Desire X - JEST atrakcyjnym i funkcjonalnym urządzeniem.

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Pomijając niezbyt powalający hardware, oprogramowanie telefonu jest znacznie bardziej "na czasie". Z Androidem 4.0 i nakładką HTC Sense 4.0 - prezentuje się wspaniale. Odtwarzanie muzyki wzbogacono o system Beats Audio, a HTC dodało też sporo od siebie.

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Recenzja telefonu komórkowego HTC Desire X

Potrafi wszystko, co inne smartfony z Androidem 4.0, z tą przewagą, że prezentuje się lepiej niż większość obecnych rywali.

blog comments powered by Disqus