PODPOWIEDZI:

Podsumowanie: Grudzień 2012 / Styczeń 2013 na rynku mobilnym

Grudzień jest jednym z najspokojniejszych miesięcy w kalendarzu technologii mobilnych, jednakże styczniowe targi CES w USA skutkują zazwyczaj w kilka nowych propozycji.

AMICA Prestige Black EBB7442

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  WADY

   Przed Wami nowy system operacyjny BlackBerry - 10, wraz z eleganckim i w pełni dotykowym BlackBerry Z10, pierwszym modelem z tym OS, oraz bardziej tradycyjny model z klawiaturą - BlackBerry Q10 (już za kilka miesięcy).

   Sony przedstawiło Xperię Z - jak dotąd największy i najpotężniejszy model tego producenta, który otwiera Sony drogę na rynek "phabletów".

   Kolejnym modelem Sony jest Xperia E, niskobudżetowy smartfon wyposażony w podwójne gniazdo SIM. Samsung Galaxy Xcover 2 to wytrzymały, wodoodporny telefon z systemem Android, który kontynuuje długą serię wzmacnianych urządzeń od Samsunga.

   fot1

   Większy pod względem ceny, ale tańszy jest Samsung Galaxy Grand, nie tak duży, jak Galaxy Note II, lecz zdecydowanie tańszy. Samsung Galaxy S II Plus to niewielka aktualizacja poprzedniej generacji urządzeń Galaxy S, które nadal sprzedają się całkiem nieźle.

   Nokia Lumia 620 to najtańszy telefon z Windows Phone 8 Nokii, urządzenie reprezentujące dobry stosunek ceny do jakości. HTC One SV to średniozaawansowane urządzenie 4G z Androidem, które urozmaici nieco Wasz wybór właśnie w tym segmencie rynku.

   fot2

   Kolejny phablet, to niezwykle tani Lava Iris 501, jednakże w tej cenie należy spodziewać się pewnych kompromisów...

   Dwu-ekranowy YotaPhone jest albo genialny albo całkowicie bezużyteczny, my jednak polecamy się mu przyjrzeć. Wreszcie, Huawei pokazał kilka urządzeń na CES w tym roku, które świadczą o tym, że firma ta z pewnością zwróci naszą uwagę w 2013 roku.

   Ukryte funkcje telefonów - Sprawdź czy je znałeś >>>

   fot3

   blog comments powered by Disqus
   Podsumowanie: Grudzień 2012 / Styczeń 2013 na rynku mobilnym