PODPOWIEDZI:

3, 2, 1, Run [TEST]

Ten kto nie przepada za zimą ma powody do zadowolenia. Wygląda na to, że wiosna jest już bardzo blisko. Czas także zadbać o siebie i zrzucić zbędne kilogramy. Warto także zwiększyć swoją wytrzymałość i potrenować bieganie. Pomoże na w tym darmowa aplikacja 3, 2, 1 Run.

IPHONE 4S 16GB BLACK PL

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dużo statystyk
  • Działa bardzo poprawnie
  • Darmowa
  • Prosta w obsłudze
WADY
  • Nie można wyjść z wykresu graficznego

Aplikacja ma niezwykle przejrzysty i prosty interfejs. Wystarczy kliknąć w kilka ikonek aby móc zacząć biegać. Warto jednak prawidłowo skonfigurować program i analizować statystki. Oprócz biegania możemy także chodzić jak i jeździć na rowerze.

3,2,1, run

Dla bardziej wymagających użytkowników możemy ustawić odpowiedni program ćwiczeniowy. Ustawić pożądany dystans czy ilość kalorii. Jest już wbudowanych kilka innych programów stworzonych przez autorów jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu stworzyć swój własny.

3,2,1, run

Silą 3,2,1 Run są statystki. Program liczy czas, odległość, oblicza ilość spalonych kalorii czy średnią prędkość. Przydają się one nam po skończonym biegu i możemy np. porównać je z innymi biegami. W ten sposób bardzo szybko zobaczymy czy w naszych treningach poczyniliśmy jakiś postęp. Oprócz samych liczb mamy także graficzny wykres jednak jest on zepsuty. Jak raz w niego wejdziemy nie będziemy mogli wyjść i będziemy musieli zresetować program.

3,2,1, run

Każdy bieg jest monitorowany i zapisywany w historii. W nim jest mapka, która jest bardzo dokładna i pokazuje przebiegniętą trasę. Wypisane wszystkie statystkach w bardzo przejrzysty sposób. Możliwe jest także pochwalenie się wynikami na serwisach społecznościach. Jeżeli mam specjalną opaskę uciskową program będzie monitorował też ilość uderzeń na sekundę naszego serca.

3,2,1, run

Bardzo polecam tą aplikację wszystkim początkującym jak i zaawansowanym biegaczom. Program jest dostępny za darmo i ma bardzo dużo funkcji. 3,2,1 Run nie waży bardzo dużo i na pewno nie odczujemy tego nawet jak mamy bardzo dużo zainstalowanych aplikacji na telefonie. Jedyna wadą jest tylko ekran graficzny statystki lecz wcałe nie musimy go uruchomiać.

3,2,1, run

Zapraszam do obejrzenia recenzji na kanale YouTube! GameNotOverPL

blog comments powered by Disqus
3, 2, 1, Run [TEST]