PODPOWIEDZI:

Nikon Coolpix S620 [TEST]

Generalnie przyjęto, że aparaty tego typu przeznaczone są dla amatorów, ale myślę, że Nikon Coolpix S620 można śmiało polecić bardziej zaawansowanym amatorom np. jako dodatkowy, robiący zadowalające zdjęcia aparat, mieszczący się w każdej kieszeni.

Nikon Coolpix S620

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • Kompaktowe rozmiary i atrakcyjny wygląd
  • Szybki start aparatu
  • Dobre kolory wykonanych zdjęć
WADY
  • Mało intuicyjny autofocus
  • Funkcja śledzenia fotografowanego obiektu działa dosyć nieprecyzyjnie

Nikon Coolpix S620 jest jednym z czterech nowych aparatów z serii stylowych kompaktów. Dostępny na naszym rynku w czterech kolorach S620, uderza przede wszystkim swoimi niewielkimi wymiarami.

Najlepsze aparaty fotograficzne >>>

Nikon Coolpix S620

Nowy kompakt został wyposażony w 12,2MPix matrycę oraz obiektyw 5-20mm - co daje 4 krotny zoom optyczny - i jest odpowiednikiem ogniskowych 28-112mm dla formatu 35mm. W obiektyw wbudowano system stabilizacji obrazu.

Nikon Coolpix S620

Pod względem mechanicznym nowy Coolpix zasługuje na same pochwały. Obudowa z dobrej jakości materiałów została wykonana bardzo starannie, a wszystkie przyciski i przełączniki działają bez zarzutu.

Jak kupić najlepszy aparat fotograficzny? >>>

Nikon Coolpix S620

Na tylnej części obudowy znajduje się 2,7" wyświetlacz. Powłoka antyodblaskowa sprawia, że ekran jest dobrze czytelny w różnych warunkach oświetleniowych.

Nikon Coolpix S620 został wyposażony w wiele przydatnych funkcji m.in. funkcję wykrywania ruchu oraz funkcję najlepsze zdjęcie BSS, w której aparat automatycznie wybiera najostrzejszą fotkę z 10 zarejestrowanych zdjęć. W aparacie mamy do dyspozycji 16 programów tematycznych. Istnieje możliwość aby aparat sam wybierał za nas odpowiedni dp panujących warunkow program tematyczny.

Nikon Coolpix S620

Ciekawą funkcją ułatwiającą fotografowanie jest automatyczne wykrywanie uśmiechu oraz mrugnięcia. W aparacie dostępna jest również funkcja D-lighting.

Baza produktowa aparatów fotograficznych >>>

Nikon Coolpix S620

Generalnie przyjęto, że aparaty tego typu przeznaczone są dla amatorów, ale myślę, że Nikon Coolpix S620 można śmiało polecić bardziej zaawansowanym amatorom np. jako dodatkowy, robiący zadowalające zdjęcia aparat, mieszczący się w każdej kieszeni...

blog comments powered by Disqus