PODPOWIEDZI:

Suszarka Braun Satin Hair 7 [PREZENTACJA]

Każda kobieta wie, jak ważnym elementem wyposażenia łazienki jest odpowiednia suszarka do włosów. nasz rynek roi się od różnego rodzaju sprzętów tego typu. dziś chciałabym was zaprosić na recenzję suszarki Braun Satin Hair 7 HD 730.

Braun Satin Hair 7

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Technologia Iontec
 • Dwie kocówki do wyboru
 • Suszy szybko i zdrowo
 • Ładny Design
 • Stosunek jakość/cena
WADY
 • Spore rozmiary
 • Dość ciężka
 • Głośna (80 dB)

Braun Satin Hair 7

Kilka dni temu do naszej redakcji trafiła paczka od firmy Braun. Znajdowały się w niej urządzenia do pielęgnacji włosów. W pierwszej kolejności postanowiłam przetestować suszarkę do włosów Braun Satin Hair 7 HD 730. Zapraszam do obejrzenia prezentacji tego produktu.

Braun Satin Hair 7


 

Wygląd, wyposażenie, przyciski


Już na pierwszy rzut oka suszarka Satin Hair 7 zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. A to ze względu na swoje gabaryty. Przypomina mi profesjonalne suszarki, jakie widywałam podczas wizyt w salonach fryzjerskich. Suszarka jest dość duża i ciężka, a w zestawie poza instrukcją obsługi w języku polskim znalazłam także końcówkę skupiającą oraz sporych rozmiarów końcówkę z dyfuzorem.

Kolorystyka suszarki jest bardzo elegancka. Umiejętnie połączone srebrne akcenty uchwytu z czarną, błyszcząca powierzchnią korpusu suszarki sprawiają naprawdę dobre wrażenie.

Suszarka wyposażona jest w kabel dwumetrowej długosci, zaopatrzony jest on w uchwyt dzięki któremu suszarkę możemy powiesić na jakimś haczyku.

Braun Satin Hair 7

Maksymalna moc suszarki to 2200 w.

Urządzenie wyposażone jest w kilka przełączników i przycisków. Podstawowe przełączniki znajdują się na rękojeści, w tylnej części. Służą do regulacji temperatury oraz siły nawiewu. Regulacja nawiewu jest dwustopniowa, a temperatury trzystopniowa.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7

Przycisk umieszczony z przodu rękojeści włącza funkcje Satin Protect.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7

Przycisk nad nim powoduje natychmiastowe włączenie zimnego nadmuchu.

Ostatni przycisk znajdujący się na górze suszarki odpowiada za włączenie funkcji Iontec.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7

Suszarka wyposażona jest w końcówkę skupiającą i drugą końcówkę dyfuzora, która jest dużych rozmiarów i posiada wypustki z otworami poprawiające rozkład ciepłego powietrza. Końcówka dyfuzora nadaje się idealnie do układania loków, ale sprawdzi się rewelacyjnie również przy prostych włosach, po prostu zwiększając ich objętość.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7

Suszarka wyposażona jest także w zdejmowany filtr umieszczony na wlocie powietrza. Zapewnia on ochronę przed uszkodzeniem i wkręceniem się włosów do środka.

Braun Satin Hair 7

Braun Satin Hair 7


 

Funkcje

 • Iontec - technologia jonizacji pozwala przeciwdziałać przesuszaniu się włosów, poddawanych działaniu wysokiej temperatury. Dzięki Iontec suszarka nawilża powietrze, które następnie dociera do włosów. Poza ochroną przed przesuszeniem i efektem nawilżania włosów funkcja ta zapobiega także elektryzowaniu się włosów.

 • Filtr na wlocie powietrza umożliwiający suszenie bez ryzyka łamania włosów oraz wkręcenia się ich w pracujący wentylator. Dodatkowo ustawienie filtra pod kątem 20 stopni uniemożliwia jego przypadkowe zatkanie.

 • Przycisk wyrzutu zimnego powietrza, ułatwia stylizację włosów

 • 3 stopniowa regulacja temperatury

 • Dwie końcówki do wyboru

 • Ładny wygląd

 • Cena suszarki Braun Satin Hair 7 - HD 730 wynosi ok 199 zł.


 

podsumowanie


Suszarka Braun Satin Hair 7, pomimo swojej dość dużej wagi, sporych wymiarów oraz generowanego hałasu posiada same zalety. Przede wszystkim świetny stosunek jakości do ceny, za około 200 zł otrzymujemy profesjonalną suszarkę, która doskonale dba o zdrowie naszych włosów. Wykonana jest z dobrej jakości materiałów, posiada kilka funkcji oraz dwie końcówki do wyboru. Propozycja jak najbardziej godna polecenia.

blog comments powered by Disqus
Suszarka Braun Satin Hair 7 [PREZENTACJA]