PODPOWIEDZI:

Hugo gra na smartphone

Jeżeli mamy dzieci i chcemy im dać odpowiednią grę to pojawia się pewien problem. Wiele produkcji jest bardzo brutalnych i nieodpowiednich dla dzieci. Z pomocą przychodzi bohater Hugo, znana postać pewnego programu telewizyjnego. Taki tytuł znakomicie się sprawdzić i dziecko powinno być zadowolone.

Samsung Galaxy S II Plus GT-i9105p, GT-i9105

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Hugo bohater znany z telewizyjnej gry
  • Polska wersja i dubbing
  • 3 różne gry
  • Grafika i muzyka
WADY
  • Wszystkie gry są do siebie bardzo podobne.
  • Błędy w tłumaczeniu.

Głównym zadaniem naszego bohatera - trolla jest uratowanie uwięzionej rodziny. Hugo będzie musiał wyruszyć w niebezpieczną ale pełną przygód podróż. Do wyboru mamy trzy gry jednak są one bliźniaczo do siebie podobne i w rezultacie otrzymujemy jedną.

Hugo fot1

Bieg przez kopalnie to tryb, który praktycznie się nie kończy. Cały czas idziemy przed siebie zbieramy złoto, diamenty uważamy na przeszkody. Czasami będziemy także wykorzystywali przycisk skoku aby przeskoczyć jakieś niebezpieczne przeszkody czy zdobyć przedmioty.

Hugo fot2

Labirynt to całkowite kopia pierwsze trybu. Tylko tutaj mamy dostępną mapę. Pokazuje nam ona układ całego poziomu i musimy się dostać do końcowych drzwi korytarza. Także tutaj musimy cały czas uważać aby nie zginąć. Niebezpieczeństwa tylko czyhają aby podwinęła nam się noga.

Hugo fot3

Ostatni tryb to wyzwania. Tutaj musimy np. przejść 60metrów bez skucia czy 50m i bez skakania. Wykonując te zadania odblokowujemy następne i tak w kółko. Starsi gracze, mogą odczuwać tutaj nudę.. Nie wiem dlaczego w grze dla dzieci, swoje najlepsze wyniki można wysyłać na Facebooka ale ten aspekt już pominę.

Hugo fot4

Hugo Retro Mania dostępna jest w polskiej wersji językowej. Niestety nie wszystkie polskie znaki dialektyczne są napisane taką samą czcionką co pozostałe i jest to bardzo zauważalne. Nie wszystkie teksty są też przetłumaczone na język polski i możemy uświadczyć je również po angielsku.

Jak na grę dla dzieci trochę słabo. Lepiej prezentuje się już dubbing. Jest on w języku polskim i wykonany dość dobrze. Szkoda tylko, że głos Hugo różni się od tego z programu telewizyjnego.

Śmiało można jednak włączyć tą grę młodszym pociechom. Na pewno będą zadowoleni z faktu, że mogą pokierować Hugo na telefonie. Grafika jak i muzyka jest bardzo dobrze wykonana. Chyba najwyższy czas uratować Hugolinę i dzieci!

Hugo fot5

Gra dostępna na platformy Apple oraz Android:

App Store:

https://itunes.apple.com/pl/app/hugo-retro-mania-eastern/id476302385?mt=8

Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kreammedie.hugoretromania.android.all&hl=pl

blog comments powered by Disqus
Hugo gra na smartphone