PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy Star oraz Galaxy Pocket Neo [PREZENTACJA]

Samsung to firma, która nie posiada ograniczeń w kwestii ilości produkowanych modeli, a Samsung Galaxy Star i Samsung Galaxy Pocket Neo to modele mające na celu wypełnienie małych "szczelin" w ogromnej gamie produktów Samsunga.

Samsung Galaxy Star GT-S5280

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Cena
  • Android 4.1
WADY
  • Rozdzielczość ekranu
  • Aparat 2 MP

Zarówno Galaxy Star jak i Pocket Neo wyposażone zostały 3" wyświetlacze o rozdz. 240 x 320 pikseli, 2 MP aparat fotograficzny, 512 MB RAM'u plus 4 GB wbudowanej pamięci flash oraz gniazdo microSD. Baterię o pojemności 1200mAh i system operacyjny Android w wersji 4.1.

Samsung Galaxy Star and Galaxy Pocket Neo fot1

Ponadto, oba telefony pełnią opcjonalnie funkcje dual-SIM.

Posiadają też radio FM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi oraz systemy pozycjonowania GPS i GLONASS. Istnieją jednak pewne istotne różnice między modelami.

Samsung Galaxy Star and Galaxy Pocket Neo fot4

Samsung Galaxy Star ma 1GHz procesor, lecz nie obsługuje transferu danych 3G, przez co jest trochę tańszy i prawdopodobnie przeznaczony na rynek indyjski, który nie ma dobrego pokrycia 3G.Galaxy Pocket Neo posiada procesor 850MHz, natomiast obsługuje transfer danych 3G.

Samsung Galaxy Star

Samsung Galaxy Star and Galaxy Pocket Neo fot2

Samsung Galaxy Pocket Neo

Samsung Galaxy Star and Galaxy Pocket Neo fot3

Znajdziecie w nich typowe dodatki od Smasunga, które zależeć będą od cen urządzeń. Samsung nie podaje cen ani dat wprowadzenia modeli Galaxy Star i Pocket Neo, ale przypuszczamy, że nie przekroczą one 100 € w momencie wejścia do sprzedaży.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Star oraz Galaxy Pocket Neo [PREZENTACJA]