PODPOWIEDZI:

Clear Vision 2 [TEST]

Bycie snajperem to odpowiedzialna i trudna praca. Nielimitowany czas pracy, czasami przyjdzie nam pracować w trudnych warunkach i musimy być niezwykle dokładni, ponieważ nie ma „reklamacji”. Taka rzeczywistość czeka na nas w Clear Vision 2.

Nokia Lumia 520

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Ciekawe misje
  • Wiele rodzajów broni
  • Można grać w każdych warunkach
  • Brutalna
WADY
  • Bardzo przypomina flashowe produkcje

Już na początku jesteśmy ostrzegani o brutalnych scenach w tej grze. Tak też jest w rzeczywistości, jest tu niezwykle dużo scen przemocy i lepiej nie prezentować tej gry dzieciom. Wcielamy się w postać snajpera Taylora, który działa na zlecenie. Musimy uratować swoją dziewczynę, która została porwana przez złych ludzi.

Clear Vision 2

Cała gra składa się z prostych misji strzeleckich. Otrzymujemy wiadomości od naszych „pracodawców”, aby zabić dane osoby. Niekiedy będziemy musieli to zrobić w bardziej finezyjnym stylu. Jak to mówią nasz klient nasz pan. Pracodawcy bardzo często piszą swoje powody, dlaczego należy zlikwidować te osoby, a my bez jakiegokolwiek sprzeciwu musimy wykonać swoją pracę.

Do eksterminacji będziemy musieli używać snajperek, których jest naprawdę bardzo dużo. Są one dość drogie i będziemy potrzebowali pieniądze, aby sobie na nie pozwolić. Zdobywamy je dzięki pracy, jak i w nielegalnych bójkach czy na czarnym rynku. Bójki to zupełna strata pieniędzy, ponieważ wygrać w nich jest bardzo ciężko, a kwota nie jest zbyt duża. Lepiej wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o giełdę. Kupujemy akcje w niektórych firmach i dzięki temu możemy dojść do milionera.

Clear Vision 2 fot1

Clear Vision 2 fot2

Celowanie jest niezwykle proste. Musimy odpowiednio namierzać nasze cele do zlikwidowania. W późniejszych misjach dochodzi dość duża odległość i siła wiatru. Zawsze musimy mieć te wartości na uwadze, jeżeli chcemy zachować swoją profesjonalną postawę.

Grafika i muzyka jest niezwykle prosta. Przypomina bardzo flashowe produkcje. Jak na standardy mobilne to gra wypada dość słabo. Na szczęście Clear Vision 2 jest na tyle klimatyczną produkcją, że grafika jak i muzyka nie jest tutaj najważniejsza.

Clear Vision 2 fot3

Produkcja ta nie jest ani długa ani krótka. Można powiedzieć, że jest to idealny produkt na oderwanie się po dniu ciężkiej pracy. Zabójstwa są na tyle krótkie, że możemy sobie pozwolić na długą jak i na krótką sesyjkę. Jest to bardzo duży plus tej produkcji. Do tego trzeba doliczyć dość wciągającą rozgrywkę i niezły klimat. Polecam grę wszystkim fanom snajperskich tytułów!

Clear Vision 2 fot4

Gra dostępna dla platform iOS oraz Android:

App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/clear-vision-2/id598241102?mt=8 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.dpflashes.clearvision2&hl=pl

blog comments powered by Disqus
Clear Vision 2 [TEST]