PODPOWIEDZI:

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition [PREZENTACJA]

Golenie dla mężczyzna to codzienność, dlatego bardzo ważne jest aby golić się szybko, dokładnie i bez podrażnień. Przetestowaliśmy golarkę firmy Braun Serii 3 390cc z limitowanej serii Hugo Boss. Czy spełniła ona postawione przed nią wymagania i warta jest swojej ceny? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją.

Braun Seria 3 390 CC 4 Hugo Boss

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Goli dokładnie
  • Nie podrażnia skóry
  • Praktyczna stacja czyszcąco-ładująca
  • Edycja limitowana sygnowana przez Hugo Boss
WADY
  • Brak większych mankamentów

Golarki Braun Series 3 goszczą na rynku już od pewnego czasu i bardzo dobrze się sprzedają. Powodem jest bez wątpienia atrakcyjna cena w stosunku do możliwości. Golarki z serii 5 i 7 są co prawda jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie, ale kosztują już dużo więcej, bo od 800 do 1400 zł. Dla wielu mężczyzn taki wydatek na golarkę może być po prostu za duży.

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Braun nawiązując współpracę z Hugo Boss, stworzył bardziej ekskluzywną wersję golarki, na dodatek jest to limitowana edycja. Nie kupimy jej w każdym sklepie, a dla fanów perfum Hogo Boss nabiera dodatkowej wartości.

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Golarkę otrzymaliśmy w dość dużym kartoniku, utrzymanym w ciemnej tonacji oraz zdobionym logo marki Hugo Boss. We wnętrzu znajduje się oczywiście sama golarka i szereg akcesoriów. Do golarki dostajemy praktyczne etui na zamek. Jest ono wykonane z dość twardego tworzywa co zabezpiecza golarkę w podróży przed uszkodzeniami a także chroni ją przed zabrudzeniem.

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Bardzo ważnym elementem zestawu jest baza golarki. Baza jest z czarnego, błyszczącego tworzywa, dodatkowo nakrapiana białymi drobinkami. Po podłączeniu zasilania u dołu świeci się niebieska dioda. To w niej dokonujemy ładowania urządzenia. Oczywiście kabel zasilający możemy też podpiąć bezpośrednio do golarki, np. jeśli jedziemy w podróż i nie chcemy ze sobą zabierać całego zestawu. Baza ma także drugą, niezwykle ważną funkcję. Czyści ona golarkę, odświeża i smaruje ostrza a także pozostawia miły zapach, który wyczuwamy w czasie późniejszego golenia.
Zasobnik z płynem czyszczącym wystarcza na 30 czyszczeń lub 5 tygodni użytkowania.
Zasobniki zamienne możemy dokupić za około 50 zł za 3 sztuki.

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Golarka jest dość kompaktowych rozmiarów i świetnie leży w dłoni, dzięki gumowanemu uchwytowi. Utrzymania w czarnej kolorystyce z elementami błyszczącego plastiku wygląda bardzo elegancko. Na golarce znajduje się szereg diód informujących o statusie urządzenia. Część golącą możemy zdjąć i wyczyścić ręcznie. Wymiana ostrzy tnących i folii zalecana jest co 18 miesięcy, a koszt zakupu nowego zestawu to ok. 80 zł. Golarka posiada także suwak blokujący dolne ostrza w odpowiedniej pozycji do golenia miejsc problematycznych. Z tyłu golarki znajdziemy trymer.

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition

Wbudowany akumulator trzyma dość długo - około 45 min. pracy urządzenia. Pozwala to codziennie golić się przez okres 10 dni. Ładowanie do pełna trwa godzinę.

Podsumowanie


Korzystanie z Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition to sama przyjemność. Golarka goli dokładnie i minimalizuje ryzyko podrażnień. Bez problemu radzi sobie z jedno, dwu a nawet trzydniowym zarostem. Nie doświadczymy przy długim zaroście efektu szarpania, jak w niektórych maszynkach głowicowych. Golarka w tej cenie jest warta polecenia, dlatego moja ocena 5/5.

blog comments powered by Disqus
Golarka Braun Serii 3 390cc Hugo Boss Edition [PREZENTACJA]