PODPOWIEDZI:

Braun Silk-épil 7 SkinSpa [PREZENTACJA]

Wiele kobiet o nim marzy, dlatego jest to fajny pomysł na prezent dla swojej żony/partnerki. Sugerowana cena detaliczna depilatora Braun Silk-épil 7 SkinSpa to około 650zł. Czy opłaca się go kupić?

Braun Silk epil 7 SkinSpa

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Możliwość używania Braun Silk-épil 7 SkinSpa pod wodą
  • Różnorodność nakładek
  • Światełko Smartlight
WADY
  • Cena

Braun Silk-épil 7 SkinSpa to nie tylko depilator. W skład zestawu wchodzą następujące końcówki: - nakładka depilująca - nakładka goląca z trymerem i nakładką na trymer - nakładka do twarzy i nakładka do obszarów szczególnie wrażliwych - szczoteczka peelingująca

Braun Silk-épil 7 SkinSpa  fot2

Dodatkowo zestaw posiada nakładkę zabezpieczającą do szczoteczki peelingującej, ładowarkę, szczoteczkę do czyszczenia i etui, w którym całość możemy przechowywać.

Nakładka depilująca unosi i usuwa włoski o długości nawet 0,5mm, dzięki technologii Close-Grip. Posiada ona również system masujący, który zmniejsza odczucie dyskomfortu, a ruchoma główka bardzo dobrze dopasowuje się do powierzchni skóry.

Nakładkę golącą można użyć do bezbolesnego usuwania włosków np. z okolic pach, czy bikini (tylko na suchej skórze). Nie da to tak trwałego efektu jak depilacja, ale nie podrażniamy skóry, jak przy goleniu zwykłą maszynką jednorazową. Do nakładki golącej producent dodał również nasadkę trymera, która pozwala na wstępne przycięcie dłuższych włosków.

Szczoteczka peelingująca, jak sama nazwa wskazuje, służy do usuwania martwego naskórka. Dzięki technologii sonicznej nakładka peelingująca wykonuje 3000 mikrodrgań na minutę. Ruchoma główka, trzy typy i dwie wielkości włókien pozwalają dopasować się szczoteczce do każdego kształtu ciała. Szczoteczkę tą można używać na całym ciele, jednak zaprojektowana została głównie do stosowania na nogach, ramionach i dekolcie.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa  fot3

Trzeba przyznać, że Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest urządzeniem porządnie wykonanym. Wszystko pasuje do siebie wręcz idealnie. Silk-épil 7 wygląda również bardzo elegancko i estetycznie. Na froncie urządzenia znajduje się włącznik i jednocześnie regulator obrotów (mamy dwie prędkości do wyboru). Plusem jest blokada, którą trzeba wdusić, aby móc używać depilatora. Nie ma więc obawy, że Silk-épil 7 włączy nam się przez przypadek. Kolejną rzeczą, która bardzo przypadła mi do gustu jest światełko Smartlight. Znajduje się ono nad włącznikiem i dzięki niemu dokładnie widzimy (nawet w kiepsko oświetlonym pomieszczeniu), czy wszystkie włoski z depilowanego obszaru zostały usunięte. Braun Silk-épil 7 SkinSpa można czyścić za pomocą dołączonej do zestawu szczoteczki, lub umyć pod bieżącą wodą.

Samo urządzenie posiada wbudowaną baterię, która pozwala na bezprzewodowe działanie do około 40 minut. Czas ładowania to około 1 godzina. Dzięki rozwiązaniu Wet&Dry mamy możliwość użytkowania depilatora Silk-épil 7 SkinSpa pod prysznicem lub w wannie, jak również „na sucho”.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa

Braun Silk-épil 7 SkinSpa jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Za sugerowaną cenę detaliczną około 650zł (można go znaleźć za niższą cenę) dostajemy nakładkę depilującą (plus dwie nakładki do twarzy i do miejsc wrażliwych), nakładkę golącą z trymerem (plus nasadkę trymera), oraz szczoteczkę peelingującą. Czy więc warto w niego zainwestować? Moim zdaniem cena jest trochę wygórowana, ale oczywiście ostateczną decyzję każdy musi podjąć sam.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa  fot1

blog comments powered by Disqus
Braun Silk-épil 7 SkinSpa [PREZENTACJA]