PODPOWIEDZI:

BlackBerry Q5 prezentacja telefonu [PREZENTACJA]

BlackBerry Q5 jest niskobudżetowym urządzeniem od BlackBerry z 3.1" ekranem dotykowym i przerobioną klawiaturą, działającym pod systemem operacyjnym BlackBerry 10.

BlackBerry Q5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Nowy system operacyjny
  • Wsparcie sieci społecznościowych
  • Klawiatura sprzętowa QWERTY
WADY
  • Podstawowy hardware

BlackBerry Q5 jest zaprojektowanym w celu zastąpienia modeli serii Curve. Podobnie jak droższy - Q10, Q5 wspiera aplikację BBM, obsługę innych sieci społecznościowych oraz aplikacji fotograficznych, chociaż jest dużo prostszym i tańszym urządzeniem.

BlackBerry Q5 fot

Chcielibyśmy powiedzieć Wam więcej o tym bodajże najgorzej zaprezentowanym modelu od lat, jednakże BlackBerry całkowicie zapomniało wspomnieć o specyfikacji tego urządzenia, nie mówiąc też nic o cenie.

Ile wydać na nowy telefon i jak nie przepłacić - Poradnik >>>

BlackBerry Q5 fot2

BlackBerry Q5 fot3

Najwyraźniej, szczegóły te są dla BlackBerry nieistotne.

Możliwe jest wręcz, że wprowadzenie Q5 nie będzie miało większego znaczenia, gdyż BlackBerry zapowiedziało wprowadzenie swojej aplikacji BBM na platformy Android i iOS. Z całą pewnością będzie to miało negatywny skutek na popyt nowej Q5-ki. Warto dodać, że od momentu tej zapowiedzi - BlackBerry straciło 8% swojego rynku.

Jak kupić dobry i tani smartfon? >>>

BlackBerry Q5 fot4

Jeśli jednak kochacie urządzenia BlackBerry lub czujecie do nich jakiś sentyment, model Q5 dostępny będzie w większości rynków poza Ameryką Północną, począwszy od lipca.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry Q5 prezentacja telefonu [PREZENTACJA]