PODPOWIEDZI:

Tesoro Aegis X4 [RECENZJA]

Każdy z nas grywa czasem w gry komputerowe. Lecz co nam po nawet najlepszej myszce gamingowej, jeśli nie działa ona w duecie z podkładką, która pozwoli w pełni wykorzystać potencjał gryzonia? Zapraszamy na test jednej z najciekawszych podkładek dostępnych na rynku, występuje ona w aż 4 rozmiarach dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Tesoro Aegis

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Świetna jakość
  • Miękka i wygodna
  • Ciekawy design
WADY
  • Dość droga (Wersje X3, X4)

Firma Tesoro nazwy dla swoich produktów czerpie z mitologii z całego świata. Aegis to nazwa tarczy Zeusa, noszona przez niego zapewniać miała odporność na wszelkie ataki.

Tesoro Aegis

Przyznać trzeba że wygląd podkładki robi duże wrażenie. Ciekawy kształt, oraz charakterystyczne dla Tesoro kolory nadają całości wyjątkowej estetyki i smaku. Na podkładce znalazło się także duży napis Tesoro oraz charakterystyczna logo producenta.

Tesoro Aegis

Podkładki Tesoro Aegis dostępne są w aż 4 rozmiarach i różnią się ceną. Łączy je nowoczesna, trójwymiarowa technologia wykonana. Każda podkładka obszywana jest ręcznie, gęsto ułożone włókna oraz wykończenie przy użyciu lasera nadają jej niesamowitej gładkości. Idealnie współgra tak z myszkami optycznymi jak i laserowymi.

Wybieramy myszkę do CS:GO - Jak kupić najlepszą? >>>

Tesoro Aegis

Oczywiście jak każda szanująca się podkładka posiada odpowiednią warstwę spodnią, zapewniającą przyczepność do powierzchni biurka. Zdarzają się co prawda podkładki wykazujące większą antypoślizgowość, jednak nie jest w tej kwestii źle. Podkładka jest dość gruba i miękka co zapewnia komfortowe oparcie dla dłoni, jest to duży plus.

Tesoro Aegis

Użytkowanie podkładki Tesoro Aegis X4 (czyli największej z dostępnych) przebiegało bardzo dobrze. Dłoń miała cały czas miękki spoczynek, a ruchy myszki były nieskrępowane. Podkładka świetnie współgrała z myszką o sensorze laserowym, Tesoro Shrike, jak i z myszką optyczną A4Tech Bloody V5. Produkt jest naprawdę wysokiej jakości i posiadanie takiej podkładki rekompensuje cenę zakupu.

Dostępne wymiary Tesoro Aegis:

Tesoro Aegis

Tesoro Aegis

blog comments powered by Disqus