PODPOWIEDZI:

Crash Time 5: Undercover [RECENZJA]

Crash Time 5: Undercover to szybka i dynamiczna gra wyścigowa. Ciekawa oprawa graficzna, intensywna warstwa audio oraz niesamowite animacje wypadków to jej najmocniejsze strony. Gra dostępna dla posiadaczy PC, Xboxa 360 oraz PS3. Po więcej informacji zapraszamy do recenzji.

Crash Time 5: Undercover

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
1 GŁOSÓW
ZALETY
  • Dynamika
  • Szybkość
  • Niezła grafika
  • Duża ilość samochodów i misji
WADY
  • Tylko dla fanów zręcznościówek

Crash Time 5: Undercover

Zacznijmy od fabuły. Gra jest wzorowana na popularnym serialu niemieckim - „Kobra: Oddział Specjalny”
Nasi bohaterowie to Ben i Semir - dwójka policjantów otrzymuje zadanie infiltracji organizacji przestępczej. Po przeniknięciu w jej szeregi ich zadaniem jest likwidacja kilku bossów.
Zadanie oczywiście usiane jest przeróżnymi przeszkodami i podzielone na około 50 misji. Przydadzą nam się takie cechy jak szybki refleks i nerwy ze stali.

Crash Time 5: Undercover

Do wykonania zadania bohaterowie będą mogli użyć jednego z kilkudziesięciu samochodów, a wspomagać się mogą gadżetami specjalnymi montowanymi w autach. Poza misjami fabularnymi dostępny jest także tryb multiplayer oraz tryb swobodnych wyścigów.

Crash Time 5: Undercover

Crash Time 5: Undercover

Model jazdy jest w Crash Time 5: Undercover bardzo zręcznościowy, twórcy postawili na szybkość i dynamizm rozgrywki.
Gra dzięki temu jest przystępna dla każdego użytkownika. Akcja dziejąca się na ekranie to dobre odprężenie po szkole lub pracy. Bardzo efektowne są wszelkie zderzenia z innymi samochodami oraz przeszkodami. Auta wyskakują w powietrze, rozpadają się na części a nawet eksplodują.

Crash Time 5: Undercover

Crash Time 5: Undercover

Grafika w grze jest na niezłym poziomie, jeśli chodzi o wersję PC.
Wymagania sprzętowe także nie są wygórowane.
Natomiast graficznie najbardziej do gustu przypadła mi wersja na Xboxa 360.
Modele samochodów są ładne i szczegółowe.
Nie brakuje połyskującego w słońcu lakieru i chromów, odbicia otoczenia na karoserii również są na poziomie. Wygląd tras i całego krajobrazu jest w porządku. W tle zobaczyć możemy sporo elementów urozmaicających grę. Warstwa audio również jest na poziomie, dźwięki silników i wypadków jak najbardziej realistyczne a do rozgrywki zagrzewa nas dynamiczna, rockowa muzyka.

Crash Time 5: Undercover 

Podsumowanie

Crash Time 5: Undercover nie zadowoli fanów symulacji, jednak dla zwolenników szybkich wyścigów i nieskrępowanej jazdy będzie to propozycja idealna. Za niewielką cenę otrzymujemy ładnie wyglądającą, dynamiczną grę która bez problemu zapewni kilkanaście godzin rozrywki.


 

blog comments powered by Disqus
Crash Time 5: Undercover [RECENZJA]