PODPOWIEDZI:

Dumb Runner PREZENTACJA

Runnery można lubić bądź nienawidzić. Nie można jednak powiedzieć, że są one niepopularne. Cieszą się bardzo dużą popularnością wśród graczy na smartfony. Dzisiaj przedstawię Wam Dumb Runnera, w pełni darmową grę na Android i iOS.

Apple iPhone 5

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Grafika
 • Muzyka
 • Darmowa
 • Trzy poziomy trudności
WADY
 • Nudna
 • Nie ma co robić z zebranymi monetami

Jak przypadło na grę z tego gatunku, przyjdzie nam uciekać w nieskończoność. Sterujemy ciemnym, dość śmiesznie wyglądającym bohaterem. Biegnie on cały czas w prawą stronę, poruszając się w dwóch płaszczyznach - góra i dół. Posiadamy jeszcze jeden specyficznych ruch, jakim jest ślizg. Na naszej drodze często przytrafiają się czarne bloczki. Musimy ich unikać, jeżeli myślimy o dłuższej rozgrywce. Oprócz przeszkód mamy możliwość zbierania złotych monet.

Dumb Runner fot1

Grafika jest stylizowana i ręcznie wykonana. Pomimo prostoty widać tutaj bardzo duży wkład artystyczny. Sam bohater wygląda dobrze mimo faktu, że nie jest on zbyt szczegółowy. Tło graficzne bardzo często zmienia się pod wpływem rozgrywki i zawsze dobrze wygląda. W tle przygrywa nam dość przyjemna muzyka, którą warto słuchać w słuchawkach.

Dumb Runner fot2

Niestety gra jest strasznie nudna. Możemy tylko biec w jednym kierunku i unikać przeszkód. Zebrane pieniądze praktycznie są nam niepotrzebne, gdyż nie mamy ich na co wydać. Brakuje tutaj jakichkolwiek power’upów umożliwiających rozgrywkę. Jak na grę z tego gatunku zabrakło także celów do wykonania.

Dumb Runner fot3

Warto jednak tę grę sprawdzić ze względu na oprawę artystyczną. Prezentuje się ona niezwykle dobrze. Sterowanie także jest dopracowane i nie przysparza kłopotów podczas zabawy. Niestety doskwiera nam ta nieszczęsna nuda, przez co gra staje się mało przyjemna. Trzy poziomy trudności dają nam możliwość dostosowania gry do naszych preferencji. Połączenie gry z GameCenterem pozwoli nam rywalizować z innymi graczami. Rywalizacja ta nie jest w czasie rzeczywistym, lecz liczy się ilość punktów oraz pozycja w tabeli. Polecam sprawdzić Dumb Runnera fanom darmowego grania.

Dumb Runner fot4

Dumb Runner fot5

blog comments powered by Disqus
Dumb Runner PREZENTACJA