PODPOWIEDZI:

Genius LuxePad 9100 [RECENZJA]

Genius LuxePad 9100 to niewielka klawiatura, przeznaczona dla urządzeń mobilnych. Dzięki łączu Bluetooth znajdzie zastosowanie w każdym tablecie oraz smartfonie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie lubimy klawiatury dotykowych, wyświetlanych na ekranie tablety lub smartfona. Po więcej informacji zapraszamy do recenzji.

Genius LuxePad 9100 Bluetooth

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Solidnie wykonana
  • Bezproblemowo się wykrywa
  • Eleganckie etui
WADY
  • Brak większych wad

Klawiatura Genius LuxePad 9100 to gadżet, który zaciekawi każdego posiadacza tabletu lub smarfona. Szczególnie do gustu przypadnie użytkownikom, którzy nie przepadają za wirtualnymi klawiszami, i wolą fizycznie wciskać klawisze.

Genius LuxePad 9100

Klawiatura jest niewielkich rozmiarów i jest bardzo płaska. Wykończona błyszczącym plastikiem, wygląda niezwykle elegancko. Klawisze są płaskie, dość szeroko rozstawione i wykazują się wysoką kulturą pracy - są ciche. Układ klawiatury bardzo przypomina ten znany z laptopów.

Genius LuxePad 9100

W komplecie otrzymujemy także praktyczne, skórzane etui. Etui posiada dwie funkcje, po pierwsze zabezpiecza sprzęt w podróży (przy okazji nadając jeszcze bardziej luksusowego wyglądu). Druga funkcja, równie praktyczna, etui zamienia się w podparcie dla naszego urządzenia mobilnego. Dzięki temu nasz ekran jest w takiej pozycji, że pisanie jest wygodne.

Genius LuxePad 9100

Klawiatura współpracuje z systemem iOS, czyli bez problemu połączą się z nią użytkownicy iPadów. Nie będzie także problemu aby podłączyć klawiaturę do komputerów PC, stacjonarnych i laptopów. Wymagany jest jedynie któryś z systemów: Windows XP/Vista/7(obsługiwany jest takżeWindows 8). Także użytkownicy systemu Android mogą być spokojnie o współpracę z LuxePadem 9100, jednak Android musi być w wersji 3.0 lub wyższej. Obsługiwany standard połączenia Bluetooth to Bluetooth HID w wersji 2.0 z obłsugą EDR.

Genius LuxePad 9100

Genius LuxePad 9100

Genius LuxePad 9100

Klawiatura posiada także klawisze multimedialne, ułatwiające zarządzanie urządzeniem mobilnym. Jednym przyciskiem możemy włączyć przeglądarkę stron WWW lub przywołać stronę domową, możemy regulować także głośność systemową i nawigować po odtwarzaczu audio lub wideo.

Dwie baterie AAA, dołączone do zestawu zapewniają działanie klawiatury przez kilkadziesiąt godzin.

Parowanie klawiatury z urządzeniami mobilnymi nie jest problematyczne. LuxePad 9100 posiada osobny przycisk do parowania. Po naciśnięciu urządzenie staje się wykrywalne dla innych sprzętów.

Genius LuxePad 9100

Genius LuxePad 9100
Podsumowanie
Genius LuxePad 9100 to urządzenia stworzone dla ludzi często podróżujących i korzystających do pracy z tabletu lub smartfona. W dużej mierze podnosi komfort pracy. Pozwala na szybkie i wygodne pisanie tekstów i e-maili, gdziekolwiek jesteśmy. Za cenę ok 150 zł otrzymujemy solidnie i ładnie wykonane, funkcjonalne urządzenie w skórzanym etui.
Rozpakowanie Genius LuxePad 9100

blog comments powered by Disqus
Genius LuxePad 9100 [RECENZJA]