PODPOWIEDZI:

Measy BAT10000 [RECENZJA]

Measy BAT1000 to najpotężniejszy z banków mocy, oferowanych przez producenta. Pojemność ponad 10000 mAh pozwala na wielokrotne naładowanie telefonu a nawet naładowanie do pełna baterii iPadów. Dodatkowo istnieje możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie, a procesem dystrybucji mocy zarządza inteligentny hardware. Zapraszamy na recenzję.

Measy BAT10000

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Potężny zapas mocy
  • Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie
  • Procesor kontrolujący ładowanie
  • Elegancki wygląd
WADY
  • Mniej mobilny niż młodsi bracia BAT2000 i BAT 5000

Po testach Measy BAT20000 oraz BAT5000 nadszedł czas na przetestowanie ich dużego brata.
Measy BAT10000 to bank mocy o niesamowitej pojemności 10200 mAh, co bez wątpienia czyni go jednym z najpotężniejszych, przenośnych źródeł mocy na rynku. Jak ten model spisał się w testach?

Measy BAT10000

Urządzenie jest przede wszystkim sporo większy i cięższe od pozostałych power banków Measy. Jest o połowę większe od BAT5000 i trzykrotnie większe od BAT2000.
Posiada także słuszną wagę, wynoszącą 280 g.
Te cechy czynią z BAT10000 najmniej mobilnym z power banków Measy.
Wciąż bez problemu zabierzemy go w podróż, zmieści się do torby, jednak noszenie go w kieszeni może być nieco uciążliwe. Jednak pomijając ten drobny mankament widzę w urządzeniu już tylko zalety.

Measy BAT10000

We wnętrzu białej obudowy kryją się aż 3 ogniwa litowo-jonowe firmy Panasonic, każde z nich o pojemności 3400 mAh. Naładowanie tak potężnego power banku trwa do 10 godzin.

Measy BAT10000

O stopniu naładowania urządzenia informują nas cztery niebieskie diody umieszczone na obudowie.
Dystrybucja mocy odbywa się pod kontrolą procesora, zapobiega on także spięciom i przeładowaniu. Odcina także dopływ mocy, kiedy ładowane urządzenie ma już pełen zapas energii.
Chroni to bank mocy jak i ładowane urządzenia. Elektronika zawarta w urządzeniach z serii BAT jest godna zaufania.

Measy BAT10000

Ogromną zaletą BAT10000 są aż dwa porty umożliwiające ładowania jednocześnie dwóch urządzeń. Nawet ładowanie dwóch tabletów jednocześnie nie jest żadnym problemem.
Ładowanie takiego urządzenia zajmie około 3 godzin.

Measy BAT10000

Bank mocy wyposażono także w latarkę, może się ona przydać do namierzenia w ciemnościach urządzenia wymagającego ładowania. Dioda świeci jasnym, białym światłem.

Measy BAT10000

Dokładnie tak samo jak w poprzednich modelach z serii BAT otrzymujemy dobry zestaw akcesoriów. Zaliczają się do nich:

  • Micro-USB
  • Mini-USB
  • Wtyczka Samsung
  • Wtyczka Apple
  • Przejściówka sieciowa

Pozwala to na podłączenie rozmaitych urządzeń i pod względem dodawanych akcesoriów i przejściówek Measy zostawia w tyle konkurencję.

Measy BAT10000

Ładowanie odbywa się w identyczny sposów, co z innych modelach BAT. Używamy do tego kabla zakończonego wtykiem USB, natomiast na drugą stronę kabla zakładamy nakładkę do danego urządzenia. Ładowanie uruchamiamy przyciskiem power, umieszczonym na boku obudowy.
Przycisk znajduje się tuż obok wejścia Micro-USB, służacego do ładowania power banku.

Measy BAT10000

Na poniższym zdjęciu zobaczyć można różnicę w wielkości a poszczególnych modelach.
Od lewej: Measy BAT10000, BAT5000, BAT2000. Z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. 

Podsumowanie

Testy urządzeń Measy były niezwykle ciekawe. Banki mocy to przydatne urządzenia i trzeba przyznać, iż Measy udostępnia je w bardzo atrakcyjnych cenach. Model BAT10000 godny jest polecenia najbardziej wymagającym użytkownikom, szczególnie posiadaczom iPhone`ów oraz iPadów. Pojemność power banku zaspokoi głód energetyczny urządzeń wyposażonych nawet w największe baterie, a o proces dystrybucji mocy możemy być spokojni za sprawą procesora sterującego. Jeśli szukacie rezerwowego źródła mocy, często podróżujecie, lub po prostu nie lubicie szukać wielu ładowarek do kilku urządzeń warto zwrócić uwagę na banki mocy Measy. 

blog comments powered by Disqus
Measy BAT10000 [RECENZJA]