PODPOWIEDZI:

HTC First prezentacja telefonu komórkowego

Jeśli nie możesz żyć i oddychać bez Facebooka i czekasz na każdą aktualizację swoich znajomych, z zapartym tchem, HTC First może być telefonem dla Ciebie.

HTC First

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Pełna integracja z Facebookiem
  • Wyświetlacz
  • Przedni aparat
WADY
  • Design, bez logo producenta
  • Cena
  • Aparat główny

HTC First jest wyposażony w nową aplikację Facebook Home - First wypełniony jest Facebookiem po brzegi, maskując podstawowy system operacyjny - Android.

Poznaj funkcje telefonów, o których nie wiedziałeś >>>

HTC First  fot2

Jeżeli oczywiście nie lubisz Facebooka, urządzenie traci dla Ciebie sens i omijaj je szerokim łukiem.

Istnieje jednak wystarczająco dużo zagorzałych fanów Facebooka, by ten model telefonu odniósł sukces dla HTC. Nie będziemy się zbytnio rozwodzić nad aplikacją Home, poza tym, że Facebook uruchamia się już na ekranie blokady i obecny jest praktycznie wszędzie.

HTC First  fot3

Brzmi to zarówno fantastyczne, jak i przerażająco, i szczerze mówiąc, nas to raczej przeraża.

Co do samego urządzenia, to jest to całkiem przyzwoity telefon, z dwurdzeniowym procesorem 1.4GHz, 1GB pamięci RAM i 16GB wbudowanej nie rozszerzalnej pamięci flash.

Jak robić dobre Selfie - Praktyczne rady >>>

HTC First  fot4

Posiada 4,3" wyświetlacz o rozdz. 720 x 1280 pikseli, 5 MP aparat fotograficzny i 1,6 MP kamerę wideorozmów, moduł komunikacji NFC, transfer danych LTE (4G) i wszystko, co należy do obecnego standardu, jak GPS, GLONASS, WiFi i Bluetooth. Duża - 2000 mAh bateria powinna pozwolić na długą zabawę Facebookie

Telefon nie powala wyglądem na kolana, a z jakiegoś powodu HTC nie umieściło swojego logo na froncie urządzenia, co powoduje, że telefon wygląda na anonimowy.

Dostępny będzie w różnych kolorach, aczkolwiek nie będzie to telefon tak pożądany jak HTC One, który również wyposażono w aplikację Facebook Home.

W amerykańskiej sieci AT&T;, HTC będzie dostępny od 12 kwietnia, natomiast francuski Orange i sieć EE w Wielkiej Brytanii będą oferowały go z początkiem lata.

Nie znając jeszcze cen, przypuszczamy, że HTC First trafi do sprzedaży w cenie ok. 400 €.

blog comments powered by Disqus
HTC First prezentacja telefonu komórkowego