TOP 6 Aplikacji Dla Polepszenia Twojej Produktywności i Organizacji Czasu!

TOP 6 Aplikacji Dla Polepszenia Twojej Produktywności i Organizacji Czasu!

Organizacja czasu i produktywność to tematy ostatnimi czasy bardzo na topie. Doba trwa tylko 24 godziny, a zadań do wykonania w ciągu dnia na kolejne 12. Jak w takim razie zmieścić się w czasie? Być może pomogą poniższe aplikacje na Androida.

Pierwsze dni marca stawiają przed nami dosyć trudne pytanie: na ile wywiązujemy się z naszych noworocznych postanowień? Niestety, statystyki mówią, że większość z nas zrezygnowała już z tworzenia nowych nawyków, ćwiczeń na siłowni, uprawiania sportów, nauki języków, czytania książek i innych planów, dzięki którymmieliśmy poprawić nasz wygląd, czy też usprawnić wiedzę i intelekt.Gdzieś tam, między kolejnym obejrzanym serialem, wypitą colą, a popołudniową drzemką, zapomnieliśmy o naszych pomysłach na kolejny rokżycia. A czas nieubłaganie leci dalej. Czy powinniśmy czekać do kolejnego roku z nowymi postanowieniami? Niekoniecznie. Być może szczegół zadecydował o tym, że nam się nie udało. A jeżeli się udało, nie znaczy to, że nie mogło udać się lepiej! Organizacja czasu, tworzenie nawyków, notowanie zadań, tworzenie map myśli i baz danych – te wszystkie elementy są esencją samorozwoju. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy do tego masę narzędzi! Dziś przedstawię kilka, naprawdę dobrych aplikacji, które pomogą Wam odnaleźć prawidłową ścieżkę rozwoju. Nie mówię tutaj, że „zrobią za nas robotę”. Oj, to by było zbyt łatwe. Ale na pewno usprawnią nasze codzienne trudy. Oto moje TOP aplikacji dla Androida do polepszenia swojej produktywności i organizacji czasu!


Jaki Wybrać Tablet 2w1 dla Ucznia/Studenta?

Evernote – aplikacja do tworzenia notatek

Nie ma nic gorszego niż nadmiar informacji do zapamiętania. Wszystko miesza się w głowie powodując niezły raban w naszym codziennym życiu. Wprawdzie możemy zapisać sobie najważniejsze rzeczy na kartce, ale czemu by nie ułatwić sobie życia i wybrać narzędzie które automatycznie synchronizuje nam wszystkie notatki jakie tworzymy i pozwala otworzyć je na każdym urządzeniu, na którym jest zainstalowane? Takie jest właśnie Evernote – pozwala zrobić listę zakupów na komputerze, a potem bez problemu otworzyć ją w markecie poprzez smartfona. I nie chodzi tu tylko o tekst, ale również o zdjęcia czy zapiski głosowe. Do notatki możliwe jest również dołączenie pliku jeżeli mamy taką potrzebę. Możemy utworzyć różne dzienniki, a w nich umieszczać poszczególne zapiski. Wszystko uporządkowane i posegregowane, wszystko w jednym miejscu. Tak właśnie jak potrzebujesz.

<<< Świetny model telefonu od Huawei! >>>

evernote

W wolnej chwili sprawdź 10 rzeczy które zrobi za Ciebie Twój smartfon! >>>

Money Lover: Kontrola Wydatków

Czas to pieniądz? Dokładnie! Jeśli chcemy być zorganizowani, nie możemy kontrolować jedynie naszego czasu, ale również nasze przychody i wydatki. Z pomocą przychodzi Money Lover – przydatne, estetyczne i intuicyjne urządzenie do zarządzania domowym budżetem. Pozwala ono na tworzenie różnych kategorii wydatków, dzięki czemu możemy prześledzić w przystępnej formie na co najwięcej wydajemy pieniędzy i gdzie możemy przyoszczędzić, przypomina o zapłacie rachunków i pozwala dzielić się danymi z rodziną. Co więcej, podobnie jak wyżej opisany Evernote, pozwala na synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami. Jak zachwalają twórcy Money Lovera: „Grosz niewydany, to grosz zarobiony.” – warto o tym pomyśleć!

moneylover


Mega Promocje na Smartfony

Habitica: Gamify Your Tasks

A może by tak potraktować swoje życie jako grę właśnie? Zdobywać punkty dzięki podążaniu za dobrymi nawykami, wypełnianiu codziennych zadań i celów? Właśnie taka jest Habitica. W przyjemny sposób pozwala zarządzać naszymi obowiązkami, wykorzystując grywalizację. Aplikacja pozwala na wcielenie się w bohatera, który poprzez wypełnianie planów otrzymuje doświadczenie i złoto – dzięki którym kupujemy nagrody. Owe nagrody możemy dodać sami: będzie to np. wyjście do kina czy kilka godzin gry na konsoli. Ale uwaga – za niewypełnianie zadań może nas czekać utrata wirtualnego życia. Habitica to również aplikacja społecznościowa: pozwala na tworzenie zespołów graczy mogących wzajemnie motywować się do działania i śledzić postępy. To czy takiej opcji potrzebujemy to już zależy od nas, warto jednak taką możliwość odnotować.

habitica

Sprawdź ranking najlepszych smartfonów z ogromnym wyświetlaczem! >>>

Goal Tracker & Habit List

No ale cóż – jedni lubią gry i rozbudowane środowisko, inni po prostu potrzebują aplikacji która pomoże im wyrobić odpowiednie nawyki. Dla tych drugich stworzono Goal Tracker & Habit List – dzięki przejrzystej formie pozwala nam śledzić nasz progres (bądź regres), wyznaczać cele i tworzyć nawyki. Jeżeli potrzebujesz stosunkowo prostego narzędzia, Goal Tracker jest właśnie dla Ciebie.

<<< Zobacz świetny smartfon Huawei! >>>

Brain Focus Productivity Timer

A więc przejdźmy do konkretów! Masz jeszcze 5 godzin dzisiejszego dnia, co zrobisz, żeby wykorzystać je jak najlepiej? Uruchomisz Brian Focus Productivity Timer – aplikację pozwalającą na dokładne zarządzanie czasem pracy i przerwami. Określiłbym go przede wszystkim jako motywator – wyświetlając ilość czasu która pozostała nam na skończenie zadania, motywuje nas do jak najszybszego działania. Dzięki temu działamy sprawniej, nie obijamy się, nie przeglądamy zbędnych stron internetowych ani nie smsujemy. Skupiamy się na zadaniu tu i teraz. Wyświetlanie czasu na zadanie to nie jedyna funkcja tej aplikacji. Pozwala ona na wyłączenie z jej poziomu rozpraszaczy (Wi-Fi i dźwięków), dodanie dodatkowego czasu jeśli go potrzebujemy, a także skrócenie przerwy jeżeli mamy wystarczający zapał do dalszej pracy.

brain focus

<<< Kolejny znakomity smartfon Huawei w dobrej cenie! >>>

Mindly (mind mapping) – tworzenie map myśli

Mindly to bardzo interesująca aplikacja, pozwalająca na tworzenie nieskończonych map myśli. Tworzenie map myśli to oryginalny sposób tworzenia notatek, pozwalający na angażowanie obu półkul mózgu i synergiczną ich współpracę. Tworzenie map myśli zwiększa efektywność nauki i powoduje, że mniej czasu poświęcamy na wyuczenie się danego zagadnienia. Oszczędza więc czas, który możemy poświecić na inne czynności. Aplikacja bardzo intuicyjna, brakuje w niej trochę dodatkowych elementów które moglibyśmy dodać do naszej mapy. Powoduje to jednak zwiększenie przejrzystości i czytelności map. Zdecydowanie warto się z nią zapoznać!

mindly android

<<< Tani i ciekawy smartfon Sony Xperia! >>>

Oto moje subiektywne TOP 6 aplikacji poprawiających produktywność. Każda z nich dodaje nam coś ciekawego i poprawia nasze codziennie osiągi. Pamiętajcie jednak, że kilka programów na komórkę nie spowoduje, że nagle ruszycie się z miejsca – tu działa przede wszystkim silna wola i chęć działania. Bez tego ani rusz, a aplikacje mogą jedynie nam pomóc.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 7/2017.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1HTC U11 64GB Dual Sim Czarny HTC U11 64GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
2Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
4Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
5HTC 10 32GB Szary HTC 10 32GB Szary Tu kupisz najtaniej!
6Huawei P10 64GB Dual Sim Czarny Huawei P10 64GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
7Sony Xperia X Performance Czarny Sony Xperia X Performance Czarny Tu kupisz najtaniej!
8Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Tu kupisz najtaniej!
9Huawei P9 Lite 16GB Dual Sim Czarny Huawei P9 Lite 16GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
10Asus Zenfone 3 Max Laser ZC553KL 32GB Dual Sim Szary Asus Zenfone 3 Max Laser ZC553KL 32GB Dual Sim Szary Tu kupisz najtaniej!
11Samsung Galaxy S7 G930 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 G930 32GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
12LG K10 Dual Sim 2017 Czarny LG K10 Dual Sim 2017 Czarny Tu kupisz najtaniej!
13Huawei P8 Lite 16GB Dual Sim Czarny Huawei P8 Lite 16GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
14Samsung Galaxy S6 G920 32GB Czarny Samsung Galaxy S6 G920 32GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
15Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi 4X 32GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
16Samsung Galaxy S5 G900 16GB Bialy Samsung Galaxy S5 G900 16GB Bialy Tu kupisz najtaniej!
17Apple iPhone 6 32GB gwiezdna szarosc Apple iPhone 6 32GB gwiezdna szarosc Tu kupisz najtaniej!
18Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8+ G955F 64GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
19Samsung Galaxy A5 2017 Zloty Samsung Galaxy A5 2017 Zloty Tu kupisz najtaniej!
20Samsung Galaxy A5 A510F 2016 Bialy Samsung Galaxy A5 A510F 2016 Bialy Tu kupisz najtaniej!
21Huawei P10 64GB Czarny Huawei P10 64GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
22LG G6 32GB Czarny LG G6 32GB Czarny Tu kupisz najtaniej!
23Xiaomi Redmi 4A 32GB Dual Sim Szary Xiaomi Redmi 4A 32GB Dual Sim Szary Tu kupisz najtaniej!
24Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Niebieski Huawei Honor 8 32GB Dual Sim Niebieski Tu kupisz najtaniej!
25Apple iPhone 7 Plus 32GB czarny Apple iPhone 7 Plus 32GB czarny Tu kupisz najtaniej!
26Huawei P10 Lite 32GB Dual Sim Czarny Huawei P10 Lite 32GB Dual Sim Czarny Tu kupisz najtaniej!
27Xiaomi Mi 5 32GB Zloty Xiaomi Mi 5 32GB Zloty Tu kupisz najtaniej!
28Apple iPhone SE 32GB Gwiezdna szarosc Apple iPhone SE 32GB Gwiezdna szarosc Tu kupisz najtaniej!
29Samsung Galaxy J5 2016 J510 Czarny Samsung Galaxy J5 2016 J510 Czarny Tu kupisz najtaniej!
30Samsung Galaxy J3 8GB Czarny Samsung Galaxy J3 8GB Czarny Tu kupisz najtaniej!

Zobacz więcej: Smartfonowy Ranking Specjalny - TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more