PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Luksusowe Lodówki Side by Side |TOP 7|

Cyber Monday 2019 - Lista promocji

Cyber Monday 2019 - Lista promocji

Nie tylko Black Friday, ale również Cyber Monday jest znakomitą okazją do zrobienia zakupów online, które rzeczywiście się opłacą. Przygotowaliśmy dla Was spis najlepszych promocji na tę okazję.

Listopad, ale często też grudzień to znakomite okazje dla osób, które chcą wydać większe kwoty na zakupy, przede wszystkim online. Dwa ostatnie miesiące roku za każdym razem zasypują nas obniżkami cen.

Trzeba jednak wiedzieć, które promocje są tak naprawdę realne i godne uwagi. W Polsce wciąż wiele sklepów nie daje w praktyce gorących okazji cenowych, a bardzo subtelne przeceny.

Cyber Monday 2019 - Kiedy?

Dzień ten jest ściśle powiązany z Black Friday i następuje trzy dni po nim. W tym roku BF przypada na 29 listopada, więc Cyber Monday rozpoczyna się 2 grudnia. Zależnie od sklepów, trwać może nawet cały tydzień. Na zachodzie już mówi się w zasadzie o Cyber Tygodniu.

Najlepsze promocje na Cyber Monday 2019

Gdy przyjdzie czas na cybernetyczne promocje, w tym miejscu przedstawimy Wam największe perełki pod względem obniżek cen. Wszystko zostanie przedstawione w przejrzystej formie na zasadzie prostej tabelki.

Telewizory:

Samsung UE55NU7092

Neonet

2399 zł

LG OLED55C8

Neonet

7499 zł

Samsung UE65NU7462

MediaExpert

4999 zł3499 zł

Smartfony:

Xiaomi Mi Mix 2 64 GB (czarny)

OleOle

1299 zł

Samsung Galaxy J7 2017 Dual Sim (czarny)

OleOle

690 zł

Huawei P20 4/64GB

Neonet

2299 zł

Gaming:

kierownica LOGITECH G Saitek Farm Sim Controller

MediaExpert

899 zł749 zł

Sprzęt Audio:

słuchawki Marshall Major II Bluetooth

RTV Euro AGD

249 zł

słuchawki Beats by Dr. Dre Beats EP (czarny)

RTV Euro AGD

349 zł199 zł

soundbar JBL Bar Studio

MediaExpert

698 zł499 zł

soundbar LG SJ2

MediaExpert

699 zł449 zł

Jakie kategorie wyróżniamy podczas Cyber Monday?

Jest w zasadzie tak samo jak w przypadku Czarnego Piątku. Pod uwagę bierzemy głównie sprzęt elektroniczny, bo to nasza działka.

Podzespoły i peryferia komputerowe, duże i małe AGD, urządzenia mobilne, konsole, gry, być może gotowe zestawy komputerowe, sprzęt fotograficzny - będzie tego sporo.

Główne sklepy, które bierzemy pod lupę to głównie MediaExpert, RTV Euro AGD, Neonet, morele, x-kom, Sferis, OleOle. Ogólnie biorąc, dość popularne miejscówki, które mogą zaskoczyć nas fajnymi rabatami, na co liczę.

Przeczytaj też: 13 najgorszych incydentów podczas Black Friday

Czy Cyber Monday jest lepszy od Black Friday?

Śmiem twierdzić, że raczej nie. Ogólnodostępne promocje mogą być na podobnym poziomie, ale te najatrakcyjniejsze, jednodniowe obniżki, mogą trafić się bardziej podczas zakupowego szaleństwa w Czarny Piątek, choć trudno tak naprawdę przewidzieć, co się stanie.

Zawsze jednak warto dokładnie wiedzieć, czym różni się Cyber Monday od Black Friday. Granice między zakupowymi świętami mocno się jednak zatarły. Aktualnie również podczas BF częściej kupujemy online niż koczujemy pod stacjonarnymi miejscami. Następujący po nim poniedziałek to już wyłącznie większe obniżki, ale tylko online. Często towarzyszy temu darmowa dostawa bądź darmowe wnoszenie cięższego sprzętu, np. AGD, co nie zawsze jest zagwarantowane bezpłatnie. Podobnie może być z montażem.

A może zagraniczne oferty?

No cóż, oba te dnie zakupowego szaleństwa nie zawsze niosą za sobą mnóstwo atrakcyjnych promocji. Wielu Polaków decyduje się więc bardziej na polowanie w zagranicznych sklepach internetowych. Jest to zawsze jakieś wyjście, gdyż nawet doliczając dodatkowe koszty, które można ponieść, wychodzi taniej. Musicie jednak wtedy wiedzieć, jak właściwie kupować w ten sposób. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w artykule: Jak kupować w zagranicznych sklepach podczas Black Friday?

blog comments powered by Disqus
Cyber Monday 2019 - Lista promocji