PODPOWIEDZI:

Tefal IXEO - Nowe oblicze prasowania

Tefal IXEO - Nowe oblicze prasowania

Francuska marka Tefal znana z przydatnych w każdym domu sprzętów (to znaczy patelni, garnków i AGD), stworzyła nowy produkt. Tym razem padło na nowoczesne urządzenie do prasowania - Tefal IXEO. Co to jest i jak działa?

Przede wszystkim Tefal IXEO to narzędzie dla nowoczesnego użytkownika. Zmęczonego rozkładaniem i składaniem tradycyjnych desek do prasowania, szczególnie gdy musi za chwilę wyjść z domu, wyglądając nienagannie. Łącząc w sobie zalety trzech różnych urządzeń, IXEO nie zajmuje dużo miejsca i wygląda elegancko. Jego czarno-miedziana stylistyka dopełni wygląd każdego mieszkania. Przyszedł czas na wypowiedzenie wojny poupychanym po kątach staromodnym deskom do prasowania.

Tefal IXEO dzięki parze wyprostuje każde ubranie

Wyrzuć stare żelazko, pora na all-in-one

Tefal IXEO może zastąpić kilka typowych urządzeń, zajmujących sporo miejsca w naszych szafkach. Wszystko dzięki temu, że jest zbudowany z myślą o wielu możliwościach zamkniętych w jednym, kompaktowym zestawie.

Przede wszystkim zastąpi odwieczny i trudny w obyciu duet - żelazko i deskę. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowaną deskę Smart Board, o zwiększonej ergonomii. Pozwoli ona prasować w trzech różnych położeniach - pionowo, poziomo i pod kątem 30 stopni. To spora nowość i niezwykła wygoda. Prasujesz, jak lubisz. Wyposażona jest także w haczyk, na którym zawiesimy koszulę lub sukienkę. Zarówno do prasowania, jak i po nim, aby przygotować sobie kreację na wieczór lub wyjście do pracy.

Aktualna cena urządzenia do prasowania Tefal IXEO

Wielkość deski do prasowania zaskakuje. Myślicie, że deska jest zbyt mała? Okazuje się, że idealnie pasuje do wymiarów standardowej koszuli. Znacznie ułatwia to prasowanie tej części garderoby.

Druga, równie ważna i innowacyjna część IXEO, to głowica prasująca. Jest niewielka - zarówno pod względem rozmiarów, jak i wagi. Waży dwa razy mniej niż tradycyjne żelazko parowe i będzie gotowa do działania w 45 sekund.

Tefal Ixeo to sprzet wypakowany możliwościami

Można dzięki niej dotrzeć w najciaśniejsze zakamarki ubrań, upewniając się, że wszystko jest gładkie i schludne. Poza tym głowica pozbawiona jest regulacji temperatury dlatego, by ułatwić prasowanie.  Zastosowany system Smart Protect jest skuteczny i zapewni bezpieczne prasowanie każdego typu materiału.

To urządzenie pozbawi ubrania, tapicerkę mebli lub materac łóżka przykrych zapachów i bakterii. Para z Tefal IXEO zabija 99,9% niechcianych żyjątek żerujących na tych tkaninach. Montowany w podstawie litrowy zbiornik na wodę sprawi, że w każdej chwili można będzie zastosować IXEO w dowolnym miejscu w mieszkaniu, niekoniecznie do prasowania ubrań.

Poza stałym wytwarzaniem pary istnieje również możliwość zastosowania silnego wyrzutu pary o ciśnieniu 5 barów w technologii Turbo Steam. Z IXEO poradzimy sobie nawet z najgorszymi zagnieceniami.

Przemyślany design i wygoda używania

Gdybym miał wskazać najciekawszą cechę urządzenia, byłaby nią jego mobilność. Pomimo tego, że całość urządzenia zajmuje nieco miejsca, można je przemieścić w dowolne miejsce w domu. Wszystko za sprawą stelaża wyposażonego w kółka. Co ważniejsze, podstawę IXEO w każdej chwili można wypiąć.

Nie ma dzięki temu problemu na przykład z odświeżaniem tapicerek i zasłon. Pomogą w tym także dodawane w zestawie akcesoria. Nakładka wspomagająca prasowanie grubych tkanin, a także szczotka, którą pozbędziemy się sierści z kanapy.

Tefal IXEO dzięki regulowanej desce nada się dla każdego

To urządzenie do prasowania przyda się każdemu. Można w nim wyregulować wysokość do komfortowych poziomów. Dzięki temu zarówno ci niżsi, jak i ci wyżsi domownicy będą w stanie wyprasować ulubione ubrania.

Zbiornik na wodę, umieszczony w urządzeniu, ma naprawdę dużą pojemność. Litr wody posłuży do wielu cykli prasowania. Nie należy się przy tym martwić kamieniem. IXEO wyposażony jest w system ostrzegania i filtr chroniący urządzenie przed niszczącym działaniem kamienia.

Rewolucja w prasowaniu

Tefal IXEO można już dostać w sklepach. Sprzęt tego rodzaju prędzej czy później zastąpi tradycyjne żelazka z uwagi na wygodę użytkowania. Paradoksalnie kompaktowy design i minimalistyczne podejście producenta sprawi, że sprzęt ładnie ozdobi wnętrze twojego domu.

Jeżeli interesuje cię wprowadzanie nowoczesnych technologii pod strzechy i chcesz urządzenia ułatwiającego codzienne obowiązki - IXEO jest dla ciebie. Tefal zaproponował innowacyjny sposób na ułatwienie życia. Zwłaszcza gdy nie masz czasu na ciężkogabarytowe i zwyczajnie brzydkie sprzęty. Warto rozważyć wprowadzenie tego urządzenia do swojego domu.

Oferta w RTVEUROAGD Tefal IXEO

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Tefal IXEO - Nowe oblicze prasowania