PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2019 - Mortal Kombat 11, Days Gone

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2019 - Mortal Kombat 11, Days Gone

Kolejny miesiąc i nowe porcje elektronicznej rozgrywki. W kwietniu znajdziesz mniej tytułów, miejmy nadzieję, że to chwilowe obniżenie lotów przez deweloperów. Kolejne miesiące powinny być ponownie naszpikowane w najgorętsze tytuły. Tym czasem w co będzie można zagrać w kwietniu? Zapraszam do dalszej części tego artykuł!

1. Weedcraft Inc – PC 11 kwietnia

Uwaga nie jest to primaaprilisowy żart! Developer Vile Monarch naprawdę wpadł na pomysł stworzenia symulatora marihuany.

W Weedcraft gracze odpowiedzialni będą za produkcję i dystrybucję marihuany w Stanach Zjednoczonych. Twórcy traktują ten temat poważnie i mocno dopracowali aspekty: hodowli roślin, sposób zarządzania personelem i odpowiedniemu podejściu do klienta. Gracze zmagać się będą z wirtualną konkurencją i kontrowersyjnymi politykami. Jeżeli tęskniłeś za nietypowymi symulatorami, to bez wątpienia Weedcraft jest wart Twojej uwagi!

Weedcraft Inc - Metropolia

2. Anno 1800 – PC 16 kwietnia

Seria Anno specjalizuje się w strategiach ekonomicznych. Nowy tytuł Anno 1800 zbyt daleko nie odbiega od standardów, do których przyzwyczaili nas twórcy. Najnowsza produkcja zabierze nas do czasów rewolucji przemysłowej. Zadaniem gracza będzie stworzenie i utrzymania ogromnego miasta.

Za grę Anno 1800 odpowiedzialne jest studio Blue Byte. Ci sami twórcy stworzyli kultową serię The Settlers. Fani strategii ekonomicznych i wielbiciele budowania miast powinni się zainteresować najnowszą częścią Anno.

Anno 1800 - Miasto

3. God's Trigger – PC/PS4/XONE 18 kwietnia

Patrząc na God's Trigger na pierwszy rzut oka widzę Hotline Miami. Ten polski tytuł jest niezwykle inspirowany tym dziełem. Widać to szczególnie po zwariowanej i krwawej rozgrywce.

Fabuła jest dość interesująca, ponieważ główny bohater Harry to zbuntowany żołnierz niebios, Judy to uciekinierka z piekła. Bohaterowie muszą rozprawić się z Jeźdźcami Apokalipsy. Za nim do nich dojdą, czekać ich będzie starcie z pozostałymi sługusami. God's Trigger zapowiada się bardzo obiecująco!

God's Trigger - Demolka

4. Mortal Kombat 11 – PC/PS4/XONE/SWITCH 23 kwietnia

Jeżeli dotychczasowe premiery nie zrobiły na Tobie wrażenia, to Mortal Kombat 11 może wzbudzić Twoje zainteresowanie. Bez wątpienia najnowsza część kultowej serii Mortal Kombat skradła nam ten miesiąc.

Mortal Kombat 11 zaoferuje nowy silnik graficzny i bohaterów. Jednak spokojnie, kultowe postaci tej serii także się tutaj pojawią. Ponownie powrócą dynamiczne starcia na wielu arenach i niezwykle brutalne fatality, rozpoznawalne elementy serii Mortal Kombat. Nowością będzie możliwość dostosowania poszczególnych wojowników do naszych indywidualnych preferencji. Oprócz rozbudowanego trybu fabularnego będzie także multuplayer.

Mortal Kombat 11 - Walka

5. Days Gone –PS4 26 kwietnia

Days Gone to tytuł ekskluzywny na platformę PS4. Jest to gra, o której mogłeś słyszeć już w 2016. Produkcja została zapowiedziana na targach E3 i dopiero teraz gracze będą mogli w nią zagrać.

Akcja rozgrywa się dwa lata po wybuchu groźnego wirusa. Wszyscy ludzie zamieniają się w zombie. Pozostała garstka stara się przeżyć w tym okrutnym świecie. Główny bohater to członek gangu motocyklowego i łowca nagród. Mężczyzna stara się pogodzić ze śmiercią żony. Wszystkie nasze wybory będą miały wpływ na dalszy rozwój historii i zakończenie.

Days Gone - Zombie

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2019 - Mortal Kombat 11, Days Gone