PODPOWIEDZI:

Hykker rzuca nowe głośniki Bluetooth na Biedronkę

Hykker rzuca nowe głośniki Bluetooth na Biedronkę

Zaczyna się lato, robi się coraz bardziej ciepło, a ty jeszcze nie masz maszynki pozwalającej posłuchać muzyki z kumplami w plenerze? Hykker spieszy z rozwiązaniem. Marka odpowiadająca za szereg naprawdę tanich sprzętów, prezentuje dwa tanie głośniki bluetooth. Od poniedziałku w Biedronce.

Hykker Splash i Hykker Q to dwie propozycje dla miłośników plenerowej muzyki. Chociaż raczej nie prezentują wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku i nie wytrzymają długo na jednym naładowaniu baterii, są w cenie iście dyskontowej. I to jest ich główna zaleta.

Biedronka oferuje tanie urządzenia - od czasu do czasu

Odporny głośniczek

Głośnik Hykker Splash wyróżnia się wzmocnioną obudową. Jego niewielka, obła bryła sprawia, że urządzenie jest odporne na upadki. Na dodatek producent zapewnia, że poradzi sobie też z brudem oraz zachlapaniami, chociaż nie przekłada tego na żaden ze znanych standardów, takich jak stopień ochrony IPxx.

Warto wspomnieć, że ów głośnik pozwala odtwarzać muzykę z karty MicroSD. Takiej o pojemności sięgającej nawet 32 GB. To 596 godzin muzyki zapisanej na mp3 w najczęściej spotykanym bitracie 128 kbps. To sporo nie?

Hykker Splash wyposażono w przyssawkę

Poza tym ulubione dźwięki można też odtwarzać za pomocą telefonu - urządzenie pozwala połączyć się z tabletami, smartfonami, laptopami i odtwarzaczami mp3 za pomocą modułu Bluetooth BT 4.2 o zasięgu do 15 metrów.

Z dodatkowych informacji - urządzenie pozwala na odtwarzanie muzyki przez “kilka” godzin, akumulator litowo-jonowy naładujemy za pomocą wejścia microUSB, a producent dorzuca odpowiedni kabel. Poza tym głośnik posiada przyssawkę do mocowania na powierzchniach gładkich i duży karabińczyk, za którego pomocą przypniemy go do spodni.

Zobacz też: BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK Z BIEDRONKI ZA 49ZŁ?! Hykker Funky BT TEST

Stylowe maleństwo

To mniejszy i bardziej elegancki głośnik z nowych sprzętów Hykkera. Charakteryzuje się nowoczesnym designem i metalizowanymi połyskującymi elementami. Jeżeli lubisz taki styl, albo jesteś sroką - pewnie przypadnie ci do gustu.

Głośnik również posiada moduł Bluetooth BT 4.2 o zasięgu do 15 metrów. Połączy się z większością urządzeń, które też z tego standardu korzystają. Z typowym telefonem na pewno nie będzie problemu. Poza tym ma też możliwość odtwarzania muzyki z karty microSD.

Bluetooth Hykker Q to małe i stylowe maleństwo

Pozostałe cechy wyróżniające? Elastyczna zawieszka pozwalająca przymocować głośniczek do plecaka i litowo-jonowy akumulator pozwalający na słuchanie muzyki przez kilka godzin. Tutaj ponownie - naładujemy sprzęt za pomocą kabla USB-microUSB dołączanego w zestawie.

Warto sprawdzić: Hykker Sound Storm - Recenzja głośnika przenośnego z Biedronki

Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Oba głośniki będą dostępne w sieci sklepów Biedronka już niedługo. Pojawią się na półkach w poniedziałek 17 czerwca i pozostaną na nich aż do końca tego miesiąca. Oznacza to, że przedział czasowy jest raczej krótki, a znając wcześniejsze akcje tego typu - urządzenia znikną w miarę szybko.

Hykker rzucił nowe głośniki na Biedronkę

Cena prezentuje się zadowalająco jak na takie możliwości. Oba głośniczki będzie można zakupić za 29,99 zł. To dosyć tanio, z tego względu będą się też nieźle prezentowały jako forma prezentu dla młodszej osoby, która przecież z natury wieku jest bardziej narażona na wypadki z technologią.

Koniecznie sprawdź: Test Creative Metallix Plus - Czy jest lepszy od Xiaomi?

blog comments powered by Disqus
Hykker rzuca nowe głośniki Bluetooth na Biedronkę