PODPOWIEDZI:

Wentylator kolumnowy z Biedronki - Kiedy i za ile?

Wentylator kolumnowy z Biedronki - Kiedy i za ile?

Wentylator firmy Hoffen w znanej sieci dyskontowej. Narzekasz od paru tygodni na żar lejący się z nieba i znajdujący drogę do twojego mieszkania? Biedronka reaguje na falę upałów, załatwiając coś w sam raz dla ciebie. Wentylator wieżowy Hoffena trafi do sklepów już w najbliższy poniedziałek.

Szykuje się niedroga opcja na walkę z upałami. Wentylatory wieżowe, chociaż same z siebie powietrza nie schładzają, generują mocny przepływ, który poprawi komfort w pomieszczeniu latem. Czym charakteryzuje się jednak wentylator kolumnowy Hoffen i ile kosztuje?

Jeżeli szukasz najopłacalniejszych wentylatorów kolumnowych na rynku, koniecznie sprawdź nasz ranking: Jaki wentylator kolumnowy? |TOP 5|

Wentylator kolumnowo-budżetowy od Hoffen

Urządzenie na papierze prezentuje się całkiem nieźle. Wygląda nowocześnie - ma smukły kształt przywodzący na myśl kolumnę głośnikową i duży dotykowy panel sterujący na froncie z widocznym czerwonym podświetleniem LED.

Hoffen wentylator kolumnowy jest tanim sposobem na upał

Producent gwarantuje, że jest to sprzęt ergonomiczny, lekki i łatwy w przenoszeniu za pomocą widocznego uchwytu. Ma wysokość 78,5 centymetrów. Zmieści się w większości pomieszczeń i raczej nie przewróci dzięki stabilnej podstawie.

To urządzenie ma moc 40 watów. Jak na wentylator kolumnowy - całkiem dużo. Zaoferuje pewnie niezłą jakość chłodzenia. Jeżeli chodzi o ruch, to urządzenie posiada funkcję oscylacji - obraca się w zakresie do 75 stopni. Dzięki temu jest w stanie dostarczyć świeże powietrze w różne kąty pokoju.

Oferuje trzy tryby pracy - normalny, nocny i zmienny. Warto odnotować, że zmiana z trybu normalnego na nocny skutkuje zmniejszeniem się obrotów wentylatora (wszystko po to, aby sprzęt pracował cicho i nie zakłócał snu).

Panel sterowania wentylatora kolumnowego Hoffen

Są tu też trzy ustawienia prędkości oraz timer wyłączający wentylator po zaprogramowanym czasie. Urządzeniem można sterować zdalnie, za pomocą pilota sterującego dołączanego w zestawie.

Sprawdź też: Wydajne klimatyzatory przenośne

Kiedy kupować, gdzie i za ile?

Wentylator kolumnowy Hoffen pojawi się we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Na półki sklepowe trafi 8 lipca i pozostanie tam do 20 lub do wyczerpania zapasów. Jeżeli zaś o koszty chodzi… jest śmiesznie tani. Nabędziecie go za zaledwie 129 złotych. Szukając niedrogiego sprzętu na lato, lepiej więc się spieszyć albo sprawdzić nasze zestawienie tanich klimatyzerów przenośnych.

blog comments powered by Disqus
Wentylator kolumnowy z Biedronki - Kiedy i za ile?