PODPOWIEDZI:

Płyta indukcyjna Hoover H-HOB 500 - Znamy możliwości i cenę

Płyta indukcyjna Hoover H-HOB 500 - Znamy możliwości i cenę

Hoover pokazało płytę indukcyjną H-HOB 500. Ich nowy produkt ma mieć zaawansowane możliwości i umożliwiać łatwiejsze gotowanie. Producent chwali się przede wszystkim funkcjonalnością i ciekawym designem.

Płyta indukcyjna Hoover H-HOB 500 to urządzenie działające na zasadzie cewek wytwarzających pole magnetyczne. Dzięki temu jest w stanie rozgrzewać garnki i patelnie bez zbędnej utraty ciepła. Taki typ urządzenia oznacza też łatwość czyszczenia. Bez rozgrzewających się palników lub elementów ceramicznych to, co wyleje się na płytę, nie będzie do niej przywierać.

Co wyróżnia Hoover H-HOB 500?

To jednak dotyczy wszystkich płyt indukcyjnych. Co firma usprawniła w swoim modelu? Zwraca uwagę przede wszystkim na funkcję niezależnego sterowania dotykowego. Sprowadza się do zarządzania poziomem mocy każdej ze stref osobno przy pomocy suwaka. Takie rozwiązanie ma być intuicyjne i przejrzyste.

Inną istotną sprawą jest funkcja power management, czyli zarządzania mocą. Chodzi o indywidualne zarządzanie parametrami generowanego prądu i nakładanie na niego blokady. Sprzęt pozwala zaprogramować maksymalny pobór energii elektrycznej. Dzięki temu z Hoover H-HOB 500 mogą korzystać też posiadacze instalacji jednofazowej.

Hoover Płyta indukcyjna z aplikacją

Oprócz tego są tu też standardowe rozwiązania w kwestii interfejsu. Funkcja booster (tymczasowe ustawianie maksymalnej mocy), utrzymywanie ciepła, timer i blokada utrudniająca dzieciom operowanie płytą indukcyjną. 

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzętem tego typu, sprawdź nasz ranking płyt indukcyjnych. Prezentujemy w nim jedne z bardziej opłacalnych urządzeń na rynku.

Co ciekawe, poszczególne pola grzewcze Hoover H-HOB 500 nie muszą pracować indywidualnie. Model wyposażono w łączone pole bridge. O co w nim chodzi? O to, że kiedy trzeba podgrzać naprawdę duże naczynie (na przykład brytfannę przed włożeniem do piekarnika), można skorzystać z dwóch pól grzejnych. Płyta pozwala wtedy na jednoczesne sterowanie nimi w 9 różnych poziomach mocy.

Urządzenie łączy się z domową siecią poprzez Wi-Fi. Dzięki temu istnieje możliwość sparowania go ze smartfonem i włączenia go w system inteligentnego domu poprzez aplikację Hoover Wizard. Modele tej serii będą dostępne w wybranych studiach mebli kuchennych w cenie 1999 złotych.

Warto sprawdzić:

Źródło: studio111.pl.

blog comments powered by Disqus
Płyta indukcyjna Hoover H-HOB 500 - Znamy możliwości i cenę