PODPOWIEDZI:

Huawei P40 Lite już w sklepach - Taniej i w ofercie z opaską

Huawei P40 Lite już w sklepach - Taniej i w ofercie z opaską

Telefony z serii Huawei P40 Lite można kupić taniej w przedsprzedaży. Na dodatek firma do swoich modeli dorzuca (prawie) gratis, bez którego coraz więcej osób nie potrafi sobie wyobrazić codziennych obowiązków. Chodzi o inteligentne opaski z najnowszej serii producenta - Huawei Band 4 i jej wersję Pro.

Różne sieci sklepów z urządzeniami elektronicznymi już mają w swojej ofercie najnowsze telefony chińskiej marki. Chociaż planowana data wysyłki dopiero się zbliża (w przypadku wersji podstawowej to już 5 marca, w przypadku wersji E dopiero 12 dzień miesiąca), można składać zamówienia, oszczędzając nawet do 600 złotych.

Huawei P40 Lite z profesjonalną opaską

Niedawno informowaliśmy o tym, że Huawei P40 Lite i P40 Lite E będą dostępne w Polsce. Teraz znamy już ich ceny. Model podstawowy - Huawei P40 Lite - wyceniono na 1599 złotych. Kupując go przedpremierowo jeszcze dziś, możesz zaoszczędzić 600 zł. Jaki telefon otrzymasz w cenie 999 złotych?

Zobacz ofertę na Huawei P40 lite tutaj:

Huawei P40 Lite niebieski w Media Expert

To mocny model z procesorem Kirin 810 i 6 gigabajtami pamięci RAM. Działa na Androidzie 10 i ma cztery aparaty - główny, ultraszerokokątny, makro i służący do rozpoznawania tła. Co ciekawe otrzyma funkcję Ultra Clarity, która łączy kilka ujęć w jedno, uzyskując lepsze detale. Istotna w nim jest też spora bateria o pojemności 4200 mAh wspierająca szybkie ładowanie 40 W.

Huawei P40 lite szybkie ładowanie

Kupując ten model pomiędzy 4 a 25 marca, nabywca otrzymuje też za złotówkę opaskę Huawei Band 4 Pro. To model z dotykowym ekranem AMOLED, wspierający technologie TruSeen 3.5, a także TruSleep 2.0. Może mierzyć tętno i sprawdzać jakość snu. Opaska jest też wodoodporna i działa nawet do 7 dni normalnej pracy na jednym naładowaniu.

Huawei Band 4 Pro i jego tapety

Słabszy, ale tańszy - Huawei P40 Lite E

Jeżeli jednak chcesz przyoszczędzić i nie przejmujesz się pamięcią RAM, obecnością Full HD, mocą procesora lub nawet najnowszym systemem - Huawei P40 Lite E będzie dla ciebie. W cenie 699 złotych (normalnie 999 złotych) oferuje wciąż ośmiordzeniowy, ale nieco słabszy procesor, a także 4 gigabajty wbudowanej pamięci operacyjnej.

Zobacz ofertę na Huawei P40 Lite E:

Huawei P40 Lite E czarny w Media Expert

Ma też nieco mniej pojemny akumulator. Mierzy 4000 mAh. Jest to jednak nadal spora wartość w dobie telefonów schodzących poniżej 3000 mAh, aby zaoszczędzić miejsce i odchudzić cały sprzęt. Na szczęście aparat jest mniej więcej ten sam - brakuje tylko obiektywu makro z tyłu i obniża się jakość przedniej kamery.

Potrójna kamera w Huawei P40 lite E

Niektórzy mogą nie być również zadowoleni z obecności portu microUSB (w wersji nieco droższej jest to USB-C) i starszego systemu, czyli Androida 9. Na razie nic nie wskazuje na możliwość aktualizacji.

Nabywcy tego modelu, w tym samym terminie co w wersji Lite, otrzymają za złotówkę inteligentną opaskę. W tym przypadku chodzi o Huawei Band 4, która od wersji Pro różni się przede wszystkim rozdzielczością ekranu, pojemnością baterii, liczbą trybów sportowych i sposobem ładowania.

Zobacz też:

Źródło: Huawei.

blog comments powered by Disqus
Huawei P40 Lite już w sklepach - Taniej i w ofercie z opaską