PODPOWIEDZI:

Samsung produkuje odchudzone AGD - Dla potrzeb małych mieszkań

Samsung produkuje odchudzone AGD - Dla potrzeb małych mieszkań

Samsung produkuje niewielkie AGD. Jego urządzenia w wersjach slim nadają się do niewielkich wnętrz albo kawalarek. Mimo stosunkowo kompaktowych rozmiarów nadal zawierają w sobie funkcje spotykane również w większych urządzeniach. W tym przypadku rozmiar nie ma znaczenia.

AGD koreańskiej firmy w wersji Slim to przede wszystkich urządzenia chłodzące i piorące. Niedawno informowaliśmy o tym, że pralki Samsunga są najczęściej kupowane w Polsce. To według badań dotyczy również jego lodówek. Ta sytuacja nie wzięła się znikąd - konsumenci stawiają na najnowsze technologie tego producenta.

Na przykład Twin Cooling Plus. To opcja, która pozwala na niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki. Obie części mają osobne parowniki - dzięki temu nie wymieniają między sobą powietrza, a zamrażane mięso po rozmrożeniu nie będzie zapachem przypominało ostatnio schładzanej zupy ogórkowej.

Lodówka Samsung z walizką

Zresztą linia Kitchen Fit, służąca do częściowej zabudowy, to opcja stworzona dla ludzi, którzy chcą zamaskować urządzenia elektroniczne w domu. Zarówno lodówki, jak i zmywarki są stosunkowo ciche, a także mogą być odpowiednio dostosowane do mebli. Na przykład taka zmywarka Samsung DW50R4050BBmierzy tylko 45 centymetrów i generuje hałas na poziomie zaledwie 46 decybeli.

Zobacz ofertę na lodówkę slim Samsunga:

Lodówka SAMSUNG RB36J8855S4 Kitchen Fit w Media Expert

Producent sugeruje zresztą, że jego produkty do prania pościeli i ubrań mogą się sprawdzić także w kuchni. Często tak bywa, że brakuje przestrzeni w łazience - zwłaszcza przy polskich nieruchomościach, których właściciele lubią dzielić spore mieszkania na dwa oddzielne lokum. Wtedy wystarczy wąska pralka o wciąż sporym załadunku, postawiona obok zmywarki.

Kobieta pomaga zdjąć dziecku sweter przy pralce Samsung

Modele slim Samsunga mieszczą w sobie do 8 kilogramów brudnych ubrań i wspierają takie technologie jak AddWash czy EcoBubble. Ta pierwsza to w praktyce dodatkowe drzwi, przez które można dorzucać w trakcie prania ciuchy. EcoBubble to z kolei sposób na stworzenie aktywnej piany, która głęboko wniknie w tkaniny i dopierze wszystko nawet w niższych temperaturach.

Tutaj znajdziesz pralkę slim Samsunga:

Pralka Samsung Slim w RTV Euro AGD

Zobacz też:

Źródło: Samsung

blog comments powered by Disqus
Samsung produkuje odchudzone AGD - Dla potrzeb małych mieszkań