PODPOWIEDZI:

Telefon za Telewizor - Wyjątkowa Promocja na Telewizory marki SHARP

Telefon za Telewizor - Wyjątkowa Promocja na Telewizory marki SHARP

Jeżeli aktualnie szukasz dużego telewizora w promocji, to masz szczęście! Właśnie ruszyła promocja na telewizory marki Sharp o ekranie 65 cali. Kupując promocyjny model telewizora z serii BL otrzymasz nagrodę w postaci smartfona Sharp Aquos D10. Zobacz szczegóły promocji.

Firma Sharp własnie wystartowała z najnowszą promocją do osób szukających telewizora o dużej przekątnej obrazu. Promocją objęte są 65-calowe modele telewizorów z serii BL. Osoby, które dokonają zakupu wskazanych telewizorów i zarejestrują się na stronie promocji, otrzymają nagrodę w postaci smartfona Sharp Aquos D10. Sprawdź aktualną cenę smartfona Sharp.

Czas akcji promocyjnej wyznaczono na okres od 1 do 31 marca 2020. Modelami objętymi w promocji są następujące telewizory:

Telewizor Sharp 65BL5EA w promocji

Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej, jest zakup telewizora w wybranych sklepach oraz rejestracja na stronie www.promocjasharp.tv.

Oferowany w promocji smartfon Sharp Aquos D10 kosztuje niecałe 700 zł, zatem przy wartości telewizorów, około 2800 zł, otrzymujemy rabat 25%. To już całkiem niezła promocja!

Sharp Aquos D10 wyposażono w 6-calowy ekran FullHD+ (rozdzielczość 2160x1080 pikseli) i wyposażony jest w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 630. 

Sharp Aquos D10

Promocja na telewizory Sharp 4K z HDR 

Telewizory Sharp 65BL5EA, 65BL3EA, 65BL2EA wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K, czyli 3840 x 2160 pikseli. Obsługa funkcji HDR10 i HLG pozwala wyświetlać obrazy o naturalnym nasyceniu kolorów, właściwym kontraście i jasności. Technologia Sharp Active Motion 600 zwiększa ostrość ruchomych obiektów, redukując smużenie powstające na obrazie. Promocyjne modele telewizory Sharp wyposażono w dobrej jakości systemy głośnikowe 2.1 harman/kardon.

Gdzie można kupić telewizor Sharp w promocji

W akcji biorą udział następujące sklepy internetowe: MediaExpert.pl, Euro.com.pl lub MediaMarkt.pl. Regulamin jest dostępny na stronie promocji: www.promocjasharp.tv

Źródło: sharp.pl

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Telefon za Telewizor - Wyjątkowa Promocja na Telewizory marki SHARP