PODPOWIEDZI:

Gwint na Androida - Lepiej późno niż wcale!

Gwint na Androida - Lepiej późno niż wcale!

Gwint na Androida - wreszcie, chciałoby się rzec! Domowa kwarantanna zyskuje więc kolejną możliwość na ciekawsze spędzenie czasu, bo trzeba przyznać, że ta gra karciana wciąga jak diabli.

Wiedźmińska gra karciana zyskała ogromną popularność na cały świecie, a co ważne - przechodziła gruntowne zmiany. I to trzeba pochwalić... w porównaniu do wypuszczenia wersji na smartfony z Androidem.

Chodzi o to, że Gwint na iOS wyszedł już w październiku 2019 roku. Użytkownicy Androida mogli być nieźle wkurzeni, bo CD Projekt RED nie potrafiło przez długi czas podać jasnej informacji, kiedy Gwint pojawi się na najpopularniejszy system mobilny.

Ale wreszcie stało się - Gwint debiutuje na Androidzie, czemu towarzyszy stosowny zwiastun:

Jakieś konkretne wymagania co do specyfikacji urządzenia mobilnego? Pierwszym wymogiem jest Android w wersji co najmniej 7.0. Drugim 2,8 GB wolnej przestrzeni na dane.

Jeżeli jednak okaże się, że Twój telefon jest wyjątkowo mało wydajny i nawet Gwint na nim laguje, to zobacz najlepsze smartfony z różnych segmentów cenowych. Być może czas na zmianę urządzenia na nowszy model.

Źródło: GWINT

Przeczytaj też:

blog comments powered by Disqus
Gwint na Androida - Lepiej późno niż wcale!