PODPOWIEDZI:
600zł CashBack na Pralki Samsung

Nowoczesna zmywarka parowa od LG odkazi twoje naczynia!

Nowoczesna zmywarka parowa od LG odkazi twoje naczynia!

Do Polski weszła zmywarka parowa od LG. Wyposażona w zintegrowaną technologię TrueSteam ma zapewnić lepsze efekty niż standardowe urządzenia, pozbywając się większości zabrudzeń - również tych niewidocznych gołym okiem.

Zmywarka parowa LG DF415HSS zapewnia większe bezpieczeństwo umytych naczyń, praktycznie je odkażając. Jak sama nazwa wskazuje, woda w formie gazowej pod ciśnieniem dezynfekuje włożone do niej przedmioty. Ma usuwać nawet do 99,9 procenta niebezpiecznych bakterii i wirusów (pod warunkiem, że te nie wytrzymują ogromnych temperatur, ale z dala od dna oceanicznego nie należy się tego obawiać).

UWAGA, teraz ta zmywarka jest w promocji. Taniej o 500 złotych z kodem MAJOWKA1E5. Tym samym można ją zgarnąć do 4 maja w cenie 2999 złotych.

Para oznacza też lepsze czyszczenie. Według producenta jej cząsteczki pozwalają zredukować nawet do 30% zacieki na szklankach czy innych elementach zastawy. Nie trzeba dzięki niej również wcześniej namaczać nadpalonych resztek jedzenia. Całkiem wygodna opcja.

Zobacz ofertę na tę zmywarkę:

Oferta na LG DF415HSS w RTV Euro AGD

Co jeszcze potrafi nowa zmywarka parowa od LG i ile kosztuje?

Poza wykorzystaniem technologii TrueSteam zmywarka od LG ma też inne możliwości. Producent zdecydował się na przykład wyposażyć ją w QuadWash. To system czterech ramion natryskowych (zamiast dwóch stosowanych zwykle w zmywarkach). Sprowadza się to do wyższej wydajności i dokładniejszego docierania na każdą półkę maszyny.

Otwarta zmywarka parowa od LG

Producent chwali się również wygodą używania. Na przykład tym, że (jak większość urządzeń w ramach inteligentnego domu według LG) pracuje z aplikacją SmartThinQ. Ta pozwala użytkownikowi pobrać nowe programy do zmywarki, dostosować je do swoich potrzeb i od czasu do czasu też zdiagnozować sprzęt.

Może cię zainteresować również nasze zestawienie niezawodnych zmywarek wysokiej klasy. Umiejscowiliśmy w nim głównie sprzęty Boscha, ale za to znacznie tańsze niż proponowany tutaj model.

Kwestia wygody rozciąga się także na ergonomię. Producent zadbał o składane uchwyty, regulację półek i strefy delikatnego zmywania. To o tyle sensowne, że dzięki temu można wrzucić na jeden cykl swoją kolekcję kryształowych słoników z garnkami po obiedzie. I w teorii wszystko ma być domyte.

Zmywarka parowa LG w kuchni

Zmywarka kosztuje obecnie 3500 złotych. Jest do nabycia w kilku sklepach, jeden z nich podaliśmy wyżej. Wygląda na sprzęt zdolny powalczyć o wyższe miejsca w naszym rankingu zmywarek.

Źródło: LG.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Nowoczesna zmywarka parowa od LG odkazi twoje naczynia!