PODPOWIEDZI:

Playstation 4 (oraz Pro) w końcu taniej - Nawet o 400 złotych!

Playstation 4 (oraz Pro) w końcu taniej - Nawet o 400 złotych!

Dominacja Sony na rynku konsol sprawiała, że cena PS4 w największych elektromarketach nie spadała przez długie miesiące. Ci z was, którzy polowali na oficjalne okazje, mogą zacierać ręce. Cena PS4 spadła i to w obydwu wariantach.

Wszyscy wiemy, że nowa konsola Sony jest tuż za rogiem, a prezentacji PS5 spodziewamy się w połowie czerwca. Mimo to Playstation 4 jest nadal smakowitym kąskiem, a nowy gry pojawiają się na niej w każdym tygodniu. 

Niebawem dostaniemy całkiem sporą premierę - wielokrotnie przekładane The Last of Us: Part II pojawi się na rynku 19 czerwca. Co prawda gra wyciekła w znacznym stopniu, o czym informowałem w VideoNewsie 251 (spokojnie, nie ma tam spoilerów). Mimo to, jeśli dobrze się przed nimi ukryliście, to może być to dla was piękna przygoda. Taka, dla której warto zakupić Playstation 4. 

Cena PS4 Slim wzrosła przez epidemię koronawirusa (Źródło: Ceneo)

I tu pojawia się dobra wiadomość: cena konsoli Sony spadła dość znacznie. Ostatnią taką obniżkę cen mieliśmy w okresie przedświątecznym, a i wtedy trwała ona przez jeden dzień. Po rozpoczęciu epidemii koronawirusa konsola Playstation 4 stała się znacznie droższa, dobijając do cen rzędu 1300 złotych w największych sklepach. Pamiętajcie, że cały czas mówimy o wariancie z dyskiem 500 GB.

Playstation 4 Pro utrzymywało wysoką cenę

Nieciekawie wyglądała też sytuacja z Playstation 4 Pro. Ulepszona wersja konsoli z mocniejszą specyfikacją, zdolna do uruchamiania części gier w 4K była ostatnio dość drogim wyborem. Dość powiedzieć, że konkurencja z obozu Microsoftu - Xbox One X - kosztowała około 300 złotych mniej, a w zestawie oferowała jeszcze grę. 1600 złotych za sprzęt od Sony na pewno nie zachęcało. 

Kup taniej konsole Sony
Sony PS4 Slim 500 GBSony PS4 Slim 500 GB + FIFA 20Sony PS4 Slim 500 GB + 2 padySony PS4 Pro 1TBSony PS4 Pro 1TB + 2 gry
PS4 Slim 500 GB kup teraz taniej euro.com.plPS4 Slim 500 GB + FIFA 20 kup teraz taniej euro.com.plPS4 Slim + 2 pady oferta dla ciebie mediaexpert.plPlaystation 4 Pro 1TB oferta dla ciebie euro.com.plOferta dla ciebie PS4 Pro plus 2 gry euro.com.pl

Sony uruchomiło promocję Czas zagrać, a to oznacza, że zarówno Playstation 4, jak i PS4 Pro są znacznie tańsze. Oferta dotyczy nie tylko suchych zestawów, ale także tych z dodatkowym padem i grami. W cenie 1699 złotych, którą niegdyś kosztowało Playstation 4 Pro, możemy teraz dorwać zestaw z trzema tytułami oraz dodatkowym padem. 

Konsola PS4 Pro jest teraz znacznie tańsza

W ten sposób konsola zbliżyła się cenowo do propozycji Microsoftu - Xboxa One S oraz One X. W niektórych wariantach wypada ona nawet korzystniej, szczególnie gdy wybieramy mocniejszy wariant konsoli.

blog comments powered by Disqus
Playstation 4 (oraz Pro) w końcu taniej - Nawet o 400 złotych!