PODPOWIEDZI:

Nocna promocja w dużym sklepie - Małe i duże AGD taniej nawet o kilkaset złotych!

Nocna promocja w dużym sklepie - Małe i duże AGD taniej nawet o kilkaset złotych!

Od jakiegoś czasu RTV Euro AGD organizuje nocne promocje. Można w trakcie nich załapać się na całkiem sensowne ceny różnych sprzętów - nie tylko małego i dużego AGD. Pojawiają się też tańsze smartfony, elektryczne gadżety do dbania o higienę osobistą lub nawet laptopy z całkiem mocnymi podzespołami.

Promocja zakończona.

Wybraliśmy kilka urządzeń, którymi warto się zainteresować już w tej chwili. Wszystkie wymienione w artykule sprzęty mają być dostępne tak tanio tylko z kodem rabatowym, aktywowanym automatycznie do godziny 11:00 nazajutrz - to znaczy do 14 maja 2020 roku. Warto się spieszyć.

Dwie pralki i zmywarka - w niezłej cenie

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dwie pralki. Jeden model wyprodukowany przez firmę Candy, drugi przez naszego niemieckiego sąsiada - Boscha. Od tego ostatniego zaczynając, przeceniony został produkt z serii VarioPerfect. Można go teraz złapać “odrobinę taniej”, bo za 1199 złotych w opozycji do standardowych 1349 złotych.

Bęben Boscha w przecenie majowej nocnej

To jednak jest już sensowna obniżka na pralkę tego kalibru. Przede wszystkim jest to model o stosunkowo prostej budowie. Niewyposażony w specjalne dodatki pokroju funkcji inteligentnych czy specjalnych natrysków, ma przede wszystkim prać. Robi to przy pomocy silnika indukcyjnego EcoSilence Drive. Jest dzięki temu cichy (56 / 75 decybeli), energooszczędny (A+++) i mniej awaryjny.

Model ma być więc przede wszystkim użyteczny. Z innych istotnych rzeczy - ma wyświetlacz elektroniczny, a także wspiera system VarioPerfect, który pozwoli wybrać szybsze pranie kosztem energooszczędności i odwrotnie. Dodatkowo mnogość programów do wyboru powinna zadowolić każdego.

BOSCH WAN2416EPL SERIE 4 VARIOPERFECT oferta w RTV Euro AGD

Drugą pralką (przecenioną o 200 złotych)  jest model Candy. Ten jest nawet cichszy od Boscha, sięgając przy praniu deklarowane 51 decybeli. Jest też teoretycznie bardziej energooszczędny (118 kilowatogodzin rocznie) i pojemny, mogąc zmieścić 8 kilogramów wsadu. To maszyna rodzinna, nie to jest jednak jej głównym atutem.

Candy RapidO z przeceny

Najważniejsze jest to, że to model z serii Candy RapidO. Dzięki temu działa z aplikacją na telefon Candy simply-Fi. Ta pozwoli na przykład włączyć pranie już w trakcie dłużącej się podróży do domu. Dzięki niej użytkownik może też łatwiej dostosować poszczególne tryby prania do wymogów swoich ubrań.

CANDY RAPIDO RO 1486DWHS7\1-S w RTV Euro AGD

Jeżeli jednak nie interesują was kwestie prania ubrań, ale chcielibyście pozbyć się ze swojego życia jednej z najbardziej uciążliwych czynności - na pewno przyda wam się zmywarka. Model Whirlpool WSFO 3O34 PF X można teraz kupić w cenie zaledwie 1299 złotych.

Jako że od jakiegoś czasu cena tego produktu rośnie, to dosyć wyczekiwana obniżka. Zmywarka pomieści do 10 kompletów naczyń, zużywa zaledwie 9 litrów na cykl i jest stosunkowo cicha - generując hałas na prawie niezauważalnym poziomie. Jest też dosyć funkcjonalna.

Whirpool WSFO 3O34 PF X na białym tle

Ma na przykład Multizone - to znaczy można ustawić w niej wyłącznie zmywanie wybranego kosza z naczyniami. Dzięki dyszom PowerClean Pro i inteligentnej technologii 6. Zmysł ma lepiej doczyszczać zabrudzone talerze i sztućce. Na dodatek stosunkowo niedrogo - pod względem energetycznym korzystanie z niej, według sklepu, ma sprowadzać się do około 115 złotych rocznie.

WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF X w RTV Euro AGD

Odkurzacz Roomby, oczyszczacz powietrza i wygodny ekspres

Pora na nieco bardziej przenośne AGD. Wśród szeregu sprzętów dostępnych pod tym linkiem, warto się zainteresować przede wszystkim robotem sprzątającym Roomba (to ta marka, od której Amerykanie nazywają odkurzacze automatyczne), oczyszczaczem powietrza Electrolux Pure A9 o nietypowym kształcie i Nivona Romatica 820 - ekspres automatyczny.

Szczególnie ciekawy jest iRobot Roomba 966. Modele tej firmy (zwłaszcza te nowsze) są z reguły dosyć niezawodne, zarówno pod względem jakości wykonania, jak i dokładności algorytmów. Nie bez powodu są często polecane wśród najwydajniejszych odkurzaczy automatycznych. Ten konkretny przeceniono aż o 300 złotych!

Roomba 966 przy pracy na dywanie

Tym co wyróżnia tę Roombę jest przede wszystkim system nawigacji iAdapt 2.0 i technologia Dirt Detect. Ten pierwszy to poprawione algorytmy ustalania schematów sprzątania. Dzięki nim odkurzacz powinien w większości przypadków poradzić sobie z manewrowaniem po domu i wykrywaniem dywanów. Dirt Detect pozwala robotowi z kolei przy pomocy czujników audio-wizualnych odnaleźć najbardziej brudne miejsca w domu.

iRobot Roomba 966 w RTV Euro AGD

Oczyszczacz powietrza Electroluxa wygląda dosyć niecodziennie, ale to dlatego, że od początku do końca jest to produkt designerski. Producent chwali się przede wszystkim tym, że na jego produkcję zużyto mało plastiku, zamiast tego sięgając po drewno, metal i tkaniny, aby (teoretycznie) uczynić sprzęt bardziej ekologicznym.

Oczyszczacz powietrza Pure A9 w salonie

Ważniejsza jest jednak praca. Ten model wyposażono w system AirSurround. To w praktyce po prostu wprawianie oczyszczonego powietrza w ruch spiralny, przez co lepiej dotrze w różne miejsca pomieszczenia. Nawet sporego, bo firma twierdzi, że zadziała nawet w metrażu do 129 metrów kwadratowych. 

Oczyści przy tym atmosferę nie tylko z kurzu i pyłków, ale i smogu (PM2.5 i PM10), a także odrzucających odorów. Sprzęt ma pracować raczej cicho (od 16 do 49 decybeli, czyli na poziomie naturalnych odgłosów domowych). Można nim sterować za pomocą coraz powszechniejszej na różnych półkach cenowych aplikacji mobilnej. Ile kosztuje? O 300 złotych mniej - obecnie 1699 złotych.

Electrolux Pure A9 w RTV Euro AGD

Ostatnim produktem szczególnie wartym uwagi jest ekspres. Nivona Romatica 820 to ciśnieniowy automat dla ludzi, którzy nie chcą albo zwyczajnie nie mają czasu bawić się w profesjonalnych baristów. Nie oznacza to, że wydobywana z niego kawa będzie znacznie gorsza - w końcu to sprzęt za spore pieniądze.

Właściwie teraz za znacznie mniejsze. Nabywcy przyjdzie zapłacić 409 złotych mniej (według podawanej przez sklep ceny historycznej). Za 3590 złotych można więc kupić maszynę wyposażoną w system Aroma Balance. To o tyle interesująca funkcja, że pozwala uzyskać napar sprofilowany pod potrzeby - od “dynamicznego”, przez “stały” po “intensywny”. Firma nazywa to baristą w pudełku.

Nivona Romatica 820 na cielistym tle

Co do innych możliwości, nie jest źle. Na przedzie znajduje się wyświetlacz pomagający zaprogramować indywidualne przepisy na kawę, a wewnątrz stalowy młynek stożkowy, który podobno jest naprawdę cichy. Jest także system OneTouch Spumatore DuoPlus. Maszyna może zaparzyć nawet dwie kawy mleczne jednocześnie po jednym kliknięciu przycisku.

Nivona ROMATICA 820 w RTV Euro AGD

Źródło: RTV Euro AGD.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Nocna promocja w dużym sklepie - Małe i duże AGD taniej nawet o kilkaset złotych!