PODPOWIEDZI:

Najmocniejszy robot sprzątający | TOP 10 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Ecovacs Deebot X1 OMNIEcovacs Deebot X1 OMNI5999 zł
2iRobot Roomba S9+iRobot Roomba S9+5499 zł
3Ecovacs Deebot X1 PLUSEcovacs Deebot X1 PLUS3999 zł
4Roborock S7 MaxV UltraRoborock S7 MaxV Ultra7499 zł
5Dreame Bot L10s UltraDreame Bot L10s Ultra5792 zł
6iRobot Roomba J7+iRobot Roomba J7+3499 zł
7Roborock S7 MaxV CzarnyRoborock S7 MaxV Czarny3699 zł
8Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735WSamsung Jet Bot AI+ VR50T95735W5799 zł
9Roborock Q7 Max BiałyRoborock Q7 Max Biały1999 zł
10Robojet X-Level CzarnyRobojet X-Level Czarny1983 zł
Najmocniejszy robot sprzątający | TOP 10 |

Najmocniejszy robot sprzątający jest w stanie wykonać za Ciebie najbardziej żmudną pracę i samodzielnie powrócić do stacji. Za moment poznasz TOP 10 najwydajniejszych odkurzaczy automatycznych o imponujących możliwościach. Zapraszam!

Czasami wygoda kosztuje i tak też jest w przypadku zakupu najbardziej wydajnego odkurzacza automatycznego. Trzeba za niego swoje zapłacić, ale zagwarantuje Ci komfort, oszczędność czasu i wysiłku, a przede wszystkim czystość w mieszkaniu.

Najmocniejszy robot sprzątający - Opinie

1. Ecovacs Deebot X1 OMNI

najmocniejszy robot sprzątający Ecovacs Deebot X1 OMNI
Czas pracy140 minut
Czas ładowania390 minut
Moc ssąca5000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,4 l
Pojemność zbiornika na wodęb/d
Pojemność jednorazowego worka3 l
Poziom hałasu68 dB
Wysokośćb/d
Wirtualna ścianab/d
CenaEcovacs Deebot X1 OMNI oferta w Ceneo

Najmocniejszy odkurzacz i mop w jednymEcovacs Deebot X1 OMNI wyróżnia się siłą ssania na poziomie aż 5000 Pa zapewniającą wszechstronne czyszczenie. Inteligentny robot odkurzająco-mopujący posiada głośnomówiącą stację OMNI All-in-One, która nie wymaga użycia Twoich rąk, gdyż samodzielnie uzupełnia czystą wodę, jak również automatycznie pierze i suszy ścierki od mopa (nie dochodzi do nagromadzenia bakterii czy nieprzyjemnego zapachu).

Asystent głosowy YIKO jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. W swoim działaniu wykorzystuje technologię AIVI 3D (kamera RGB, moc obliczeniowa sztucznej inteligencji) i TrueMapping, dzięki czemu bez trudu omija przeszkody, rozpoznaje ludzi, tworzy oraz zapisuje mapy, sprawnie się porusza. Zastosowano funkcję wykrywania dywanów, regulację poziomu wody oraz filtr o wysokiej wydajności.

Jednorazowy worek o pojemności 3 l pozwoli na użytkowanie do 60 dni bez konieczności wymiany. Skuteczne sprzątanie to zasługa 4-stopniowego systemu czyszczenia, dla którego nie straszne uporczywe plamy (podwójne szczotki boczne, unosząca się szczotka główna, duża moc ssania, system mopowania rotacyjnego OZMO Turbo 2.0). Oczywiście masz dostęp do aplikacji mobilnej.

2. iRobot Roomba S9+

najwydajniejszy robot sprzątający iRobot Roomba S9+
Czas pracy120 minut
Czas ładowaniab/d
Moc ssącab/d
Pojemność zbiornika na kurzb/d
Pojemność zbiornika na wodęNie dotyczy
Pojemność jednorazowego workab/d
Poziom hałasub/d
Wysokość9 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaiRobot Roomba S9+ oferta w Media Expert

Najmocniejszy robot sprzątającyiRobot Roomba S9+ posiada w zestawie stację Clean Base z workiem AllergenLock zatrzymującym 99% alergenów, pyłków, pleśni. Producent wyposażył odkurzacz w ruchomą głowicę czyszczącą z 2 gumowymi szczotkami głównymi oraz zmywalny pojemnik na brud. Istnieje opcja stosowania wirtualnych ścian, korzystania z aplikacji iRobot Home, ustawiania zaawansowanych harmonogramów pracy.

Urządzenie zasugeruje dodatkowy cykl w okresie pylenia roślin bądź linienia zwierząt. Profesjonalny robot sprzątający tworzy do 10 map, nie spada ze schodów, wykrywa przeszkody, nie utknie pod meblami, automatycznie wraca do stacji w celu naładowania i wznawiania pracy. Poradzi sobie również z włosami lub sierścią, na dywanach zwiększa moc ssącą, aby pozbyć się kurzu ukrytego głęboko w strukturach włókien.

Za sprawą unikalnego kształtu sprząta w narożnikach i przy krawędziach. Wykazuje kompatybilność z Google Home i Amazon Alexa. Współpracuje z robotem mopującym Braava Jet m6. Żywotność przez długie lata to także zasługa szerokiej dostępności oryginalnych części i akcesoriów na rynku. Nie ma dokładnej informacji na temat siły ssania, natomiast producent zapewnia, że jest ona 40-krotnie większa w porównaniu z robotami Roomba serii 600.

3. Ecovacs Deebot X1 PLUS

najmocniejszy odkurzacz automatyczny Ecovacs Deebot X1 PLUS
Czas pracy180 minut
Czas ładowania390 minut
Moc ssąca5000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,4 l
Pojemność zbiornika na wodę0,24 l
Pojemność jednorazowego worka3,2 l
Poziom hałasu68 dB
Wysokośćb/d
Wirtualna ścianab/d
CenaEcovacs Deebot X1 PLUS oferta w Ceneo

Kolejny najmocniejszy robot sprzątający na rynkuEcovacs Deebot X1 PLUS efektywnie zamiata i mopoje. Podobnie jak Ecovacs Deebot X1 PLUS daje możliwość korzystania z asystenta głosowego YIKO, a także oferuje stację automatycznego opróżniania (worek na kurz i szczelna szuflada zatrzymuje alergeny). Warto zaznaczyć, że opróżnianie trwa zaledwie 10 sekund.

Wielofunkcyjny odkurzacz automatyczny z zaawansowaną technologią AIVI 3D i TrueMapping dokładnie wyznaczy ścieżkę sprzątania. System mopów oscylacyjnych wykonuje ruchy z prędkością 600 drgań w ciągu minuty. Taki wynik to gwarancja skutecznego sprzątania. Co ciekawe, model pełni funkcję odświeżacza powietrza, bowiem roztacza przyjemny zapach.

4. Roborock S7 MaxV Ultra

najmocniejszy odkurzacz automatyczny
Czas pracy180 minut
Czas ładowania360 minut
Moc ssąca5100 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,47 l
Pojemność zbiornika na wodę0,2 l
Pojemność jednorazowego workab/d
Poziom hałasu67 dB
Wysokość9,65 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaRoborock S7 MaxV Ultra oferta w Ceneo

Roborock S7 MaxV Ultra to jedna z najmocniejszych propozycji na rynku. Cena jest wysoka, natomiast idzie za nią jakość, komfort użytkowania i funkcjonalność. Stacja bazowa opróżni za Ciebie zbiornik na kurz (do 7 tygodni gromadzenia), umyje ścierkę od mopa, a nawet uzupełni zbiornik na wodę (mycie do 300 m2 powierzchni). Ten najwydajniejszy robot sprzątający oferuje funkcję szybkiego ładowania (w porównaniu ze standardową stacją ta naładuje robota do 30% szybciej).

Koła i szczotki są bezpieczne dla podłóg. Przyda się blokada rodzicielska uniemożliwiająca zmianę ustawień. Ulepszony zdalny podgląd widoku z kamery i wbudowany mikrofon pozwolą na kontakt z domownikami. Odkurzacz automatycznie rozpoznaje pomieszczenia. Sprzęt posiada zmywalny filtr E11, Spiralnie ułożone łopatki turboszczotki zapobiegają wplątywaniu się włosów. Radzi sobie nawet na nierównościach. Technologia wibracji sonicznych czyni mopowanie jeszcze efektywniejszym. W trybie Max+ moc ssania sięga aż 5100 Pa. Robot zasugeruje Ci kolejność sprzątania pomieszczeń.

Przeczytaj naszą recenzję Roborock S7 MaxV Ultra.

5. Dreame Bot L10s Ultra

najwydajniejszy odkurzacz automatyczny Dreame Bot L10s Ultra
Czas pracy210 minut
Czas ładowania360 minut
Moc ssąca5300 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,35 l
Pojemność zbiornika na wodę0,08 l
Pojemność jednorazowego worka3 l
Poziom hałasu59 dB
Wysokość9,7 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaDreame Bot L10s Ultra oferta w Ceneo

Wysokiej klasy robot sprzątającyDreame Bot L10s Ultra umyje i odkurzy za Ciebie podłogi. W komplecie znajdziesz stację, której zadaniem jest ładowanie, opróżnianie pojemnika na kurz, dodawanie wody lub środka czyszczącego oraz mycie i suszenie ścierek mopujących. Nie musisz sobie brudzić rąk. Owe nakładki wywierają właściwy nacisk na podłogi, aby praca była efektywna.

Ogromna siła ssania 5300 Pa poradzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Odkurzacz zaplanuje najlepszą trasę, wygeneruje mapy, co zawdzięcza kamerze RGB i nawigacji AI. Obsługa jest intuicyjna dzięki aplikacji mobilnej, która daje ogrom możliwości. Sterowanie odbywa się również za pomocą głosu. Chwalony za długi czas pracy. Dopasujesz intensywność mycia w stosunku do stopnia zabrudzenia, bowiem są 3 poziomy przepływu wody. Podczas mopowania omija dywany.

Sprawdź test Dreame Bot L10s Ultra, który znajduje się na naszej stronie.

6. iRobot Roomba J7+

najmocniejszy odkurzacz automatyczny iRobot Roomba J7+
Czas pracy75 minut
Czas ładowania180 minut
Moc ssącab/d
Pojemność zbiornika na kurz0,4 l
Pojemność zbiornika na wodęNie dotyczy
Pojemność jednorazowego workab/d
Poziom hałasu68 dB
Wysokość8,5 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaiRobot Roomba J7+ oferta w Ceneo

Wydajny robot sprzątającyiRobot Roomba J7+ charakteryzuje się 10-krotnie większą mocą ssania w porównaniu do odkurzaczy Roomba z serii 600. Doskonale sprawdzi się dla właścicieli zwierząt domowych. Chwalony za stację Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu i systemem alergicznym. Pomimo jej mniejszych rozmiarów jest w stanie gromadzić brudy przez 60 dni.

Inteligentny odkurzacz automatyczny gruntownie odkurzy dywany, wykładziny, panele, kafelki. Niski profil ułatwia dostanie się w każdy zakamarek. Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi świetnie przylega do podłoża. Możliwa komunikacja głosowa, sprzątanie liniowe, wyznaczenie stref bez dostępu. Produkt dokładnie nawiguje, tworzy personalizowane harmonogramy w oparciu o Twoje nawyki, wykrywa zabrudzone miejsca.

Na naszym kanale znalazł się również test iRobot Roomba J7+.

7. Roborock S7 MaxV Czarny

najwydajniejszy odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV Czarny
Czas pracy180 minut
Czas ładowania360 minut
Moc ssąca5100 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,47 l
Pojemność zbiornika na wodę0,2 l
Pojemność jednorazowego workaNie dotyczy
Poziom hałasu67 dB
Wysokość9,65 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaRoborock S7 MaxV Czarny oferta w Media Expert

Najmocniejszy odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV Czarny zajął pierwsze miejsce na liście mopujących robotów sprzątających. Zachwyca nawigacja LiDAR PreciSenseTM, kamera RGB, a także skanowanie 3D. Wszystkie te cechy przekładają się na znakomitą identyfikację lokalizacji, wykrywanie zagrożeń po drodze. W aplikacji mobilnej możesz zobaczyć układ swojego domu, wygodnie sterować z dowolnego miejsca.

Niezależnie, czy sprząta w dzień, czy w nocy, to radzi sobie bardzo dobrze. Twoja prywatność nie zostanie naruszona, gdyż zarejestrowany obraz (w celu nawigacji) jest od razu usuwany. Na uwagę zasługuje czujnik podczerwieni. W chwili wykrycia dywanu mop automatycznie się unosi, a tym samym nie przerywa sprzątania. Podczas mopowania następuje wibrowanie do 3000 razy na minutę. Gumowa turboszczotka odznacza się niezwykłą trwałością. Model kompatybilny z samoopróżniającymi stacjami, które dokupisz osobno.

8. Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W

najmocniejszy robot sprzątający Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W
Czas pracy90 minut
Czas ładowania210 minut
Moc ssącab/d
Pojemność zbiornika na kurz0,2 l
Pojemność zbiornika na wodęNie dotyczy
Pojemność jednorazowego worka2,5 l
Poziom hałasu74 dB
Wysokość12 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaSamsung Jet Bot AI+ VR50T95735W oferta w Media Expert

Najwydajniejszy odkurzacz automatycznySamsung Jet Bot AI+ VR50T95735W proponuje wielowarstwową filtrację o skuteczności 99,999%, automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, rozpoznawanie obiektów AI (omija nawet małe przedmioty do 1 cm wysokości). Stacja czyszcząca sprawi, że zapomnisz o opróżnianiu pojemnika przez nawet 3 miesiące. Robot z półki premium z niezwykłą precyzją skanuje przestrzeń, a używa do tego kamery 3D. Jeżeli chcesz zachować pełną higienę, to z powodzeniem umyjesz pojemnik na kurz pod bieżącą wodą.

Szczotka robota poradzi sobie z różnymi rodzajami podłóg. Za każdym razem czyści z taką samą nieprzerwaną mocą ssącą. Funkcja Select & Go pomaga zaplanować sprzątanie poprzez wybór określonego obszaru. W aplikacji stworzysz strefę ograniczonego dostępu, sprawdzisz postępy. Wśród ciekawych rozwiązań znalazła się funkcja, dzięki której możesz doglądać swojego czworonożnego przyjaciela, gdy jest sam w domu. Umożliwia to przednia kamera transmitująca wideo poprzez aplikację. W porównaniu z innymi modelami jest najwyższy, zatem niekoniecznie zmieści się pod każdy mebel.

9. Roborock Q7 Max Biały

zaawansowany odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały
Czas pracy180 minut
Czas ładowania360 minut
Moc ssąca4200 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,47 l
Pojemność zbiornika na wodę0,35 l
Pojemność jednorazowego workaNie dotyczy
Poziom hałasu67 dB
Wysokość9,65 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaRoborock Q7 Max Biały oferta w Media Expert

Zaawansowany robot sprzątającyRoborock Q7 Max Biały jest liderem wśród porządnych odkurzaczy automatycznych do 2000 zł. Zyskał pozytywne opinie ze względu na funkcję mopowania z 30-stopniową regulacją przepływu wody. Mapowanie 3D tworzy wizualizację domu. Dozwolone ustawienie wirtualnej bariery. Rodziców ucieszy blokada rodzicielska. Radzi sobie z przeszkodami, nie spada ze schodów, usuwa brud ze szczelin. Na jednym ładowaniu pracuje 3 godziny.

Recenzja Roborock Q7 Max również znalazła się na naszej stronie.

10. Robojet X-Level Czarny

wydajny robot sprzątający Robojet X-Level Czarny
Czas pracy180 minut
Czas ładowania300 minut
Moc ssąca3000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz0,6 l
Pojemność zbiornika na wodę0,35 l
Pojemność jednorazowego workaNie dotyczy
Poziom hałasu65 dB
Wysokość9,9 cm
Wirtualna ścianaTak
CenaRobojet X-Level Czarny oferta w Ceneo

Zestawienie najmocniejszych robotów sprzątających zamyka Robojet X-Level Czarny. Ten odkurzacz automatyczny cechuje się funkcją mopowania podłóg, precyzyjnym tworzeniem map domu (laserowe skanowanie przestrzeni) oraz możliwością zaprogramowania pracy poprzez aplikację na telefonie. Ustawisz wirtualne ściany, czyli wyznaczysz obszar, do którego robot nie będzie miał dostępu.

Mocną stroną tego sprzętu jest sterylizacja UV. Znikną bakterie, roztocza, wirusy czy pleśń, a to z kolei dobra informacja dla alergików i rodzin z dziećmi. Filtry wychwytują cząstki o wielkości 0,3 mikrona. Pomocny w usuwaniu mocnych zabrudzeń okaże się tryb Turbo. Nie straszne mu progi o wysokości do 2 cm, podobnie zresztą jak czarne powierzchnie. Pracuje przez 3 godziny. Masz do czynienia z polskimi komunikatami głosowymi.

Jeszcze więcej informacji uzyskasz, czytając test Robojet X-Level.

Czy warto kupić wydajny odkurzacz automatyczny?

Ranking odkurzaczy automatycznych wyłonił zautomatyzowany sprzęt w różnych cenach, a teraz czas na podsumowanie korzyści, jakie niesie zakup prawdziwej perełki, czyli najmocniejszego robota sprzątającego.

  • Oszczędność czasu i wysiłku - robot wszystko za Ciebie wykona, a Ty w tym czasie oglądniesz dobry film, zrelaksujesz się bądź przeznaczysz ten czas na zabawę z dzieckiem.
  • Oszczędność miejsca - w porównaniu do tradycyjnych odkurzaczy te roboty są bardzo kompaktowe i nie zajmują wiele przestrzeni, a przy tym prezentują się nowocześnie. Świetnie zatem nadadzą się także do małych mieszkań.
  • Cicha praca - tutaj jest kolosalna przewaga odkurzaczy automatycznych nad zwykłymi. Żadnego domownika nie powinna drażnić praca takiego pomocnika.
  • Dostanie się do każdego zakamarku - wydajne roboty sprzątające są niskie i posiadają boczne szczotki, tak aby precyzyjnie posprzątać pod łóżkiem czy przy krawędziach.
  • Samodzielne naładowanie - ich bezprzewodowe działanie wyeliminowało problem plączących się kabli. W dodatku potrafią samodzielnie powrócić do bazy i ponownie wznowić działanie.
  • Szereg praktycznych czujników i funkcji - to za ich sprawą odkurzacz automatyczny nie obije się o ścianę czy meble i tym samym nie uszkodzi ich, ominie inne przeszkody znajdujące na swojej drodze, poradzi sobie z niskimi progami.
  • Możliwość zaprogramowania pracy - z łatwością ustalisz cały harmonogram pracy robota (nawet pod Twoją nieobecność).
  • Większa oszczędność energii - wykazują stosunkowo niskie zużycie energii.

Podsumowanie

Technologia już dawno poszła do przodu i podstawia Ci pod nos odkurzacze automatyczne. Te niewielkie urządzenia do sprzątania są w stanie wykryć przeszkody i schody, dostać się do trudno dostępnych miejsc, a przy tym wykazują niezwykłą dokładność. Współpracują ze smartfonami, co dodatkowo zwiększa wygodę (zdalne sterowanie poprzez aplikację mobilną).

Przedstawione modele pochodzą od takich producentów, jak Ecovacs, Robojet, iRobot, Roborock, Samsung i Dreame. Wykazują moc ssania na poziomie aż do 5300 Pa, potrafią pracować nawet przez 210 minut po jednym naładowaniu. Poziom głośności mieści się w przedziale od 59 dB do 74 dB. Większość z nich posiada funkcję mopowania, a więc nie tylko odkurzą, ale także umyją podłogi. Produkty ze stacjami samoopróżniającymi cechują się workami do 3,2 l, co oznacza, że przez długi czas nie musisz brudzić sobie rąk.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Najmocniejszy robot sprzątający | TOP 10 |