PODPOWIEDZI:
Prezenty na Dzień Mamy

Samsung Galaxy Note 20 może zwieść fanów koreańskiej firmy

Samsung Galaxy Note 20 może zwieść fanów koreańskiej firmy

Jeżeli wierzyć wyciekom i plotkom krążącym w sieci, telefon Samsung Galaxy Note 20, którego premiera nastąpi najprawdopodobniej pod koniec sierpnia, może zawieść największych fanów koreańskiej firmy oraz nowinek technologicznych.

Według znanego leakera ukrywającego się pod ksywką Ice Universe producent Galaxy Note 20 zaoferuje konsumentem smartfon będący wynikiem wielu kompromisów. Urządzenie wyposażone zostanie w ekran z płaskimi brzegami, który będzie działał w rozdzielczości FHD+.

Największe zaskoczenie wywołuje jednak informacja, że pracować ma on z częstotliwością odświeżania na poziomie 60 Hz. Rewelacje te pokrywają się ze wcześniejszymi plotkami, które w ostatnich tygodniach krążyły pomiędzy fanami Samsunga.

Specjaliści nie mogą zrozumieć, czemu koreański gigant zdecydował się na ekran 60 Hz, gdy jego najnowsze flagowe telefony z seriiGalaxy S20 sprzedawane są z wyświetlaczami 120 Hz. Ten krok w tył może być podyktowany chęcią obniżenia ceny Galaxy Note 20, co dla wielu osób wciąż wydaje się mało prawdopodobne. Koszt urządzenia oraz jego ostateczną specyfikację techniczną poznamy podczas sierpniowego eventu Samsunga.

Samsung Galaxy Note 20 będzie sporej wielkości smartfonem z ekranem o przekątnej ponad 6,5 cala. O jego rozmiarach i funkcjonalności może powiedzieć nieco nasz test Samsunga Galaxy Note 10+, który jest jednym z poprzedników nadchodzącego modelu, odznaczającym się zbliżoną budową i podzespołami.

Źródło: Wccftech

Zobacz także:

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Note 20 może zwieść fanów koreańskiej firmy